Lille Blåklokke Skrevet 6. juli 2008 #1 Skrevet 6. juli 2008 Noen her inne med Angstfulle brudgommer? Hvordan takler/taklet de bryllupet?
Gjest Gjest Skrevet 7. juli 2008 #2 Skrevet 7. juli 2008 Noen her inne med Angstfulle brudgommer? Hvordan takler/taklet de bryllupet? Jepp, har en hjemme. Vi har måttet tilpasse bryllupet litt etter dette. Vi går inn sammen i kirken så han slipper å stå til "pynt" foran alle og vente , vi unngår for mye styr under vielsen som man kan velge (lystenning/si noe mer enn "ja" osv). Vi finner andre løsninger for å holde tale og vi prøver å ikke lage for mye fokus på de tingene vi ikke liker. Så får vi se, men det skal nok gå bra.
Gjest Pia 30.08.08 Skrevet 7. juli 2008 #3 Skrevet 7. juli 2008 Jeg sliter myye med angst (selv om det har blitt bedre de siste mnd). Det vi har gjort er vel å ikke invitere så mange som jeg ikke har kontakt med til vanlig - inkludert mesteparten av min familie. Vi har 41 gjester (43 med oss selv), og av disse er kun 6 fra min side. Jeg vil gjerne prøve å få dagen til å gå så lett som mulig, og derfor vil jeg ikke ha noen jeg ikke føler meg 100% trygg på der
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå