LadyInRed Skrevet 30. juni 2008 #1 Skrevet 30. juni 2008 Pleier ikke LF levere ganske raskt? En stund siden sist jeg har bestilt derfra, så husker ikke helt..... Jeg bestilte varer i midten av sist uke, men de er ikke sendt meg enda tror jeg, for jeg har ikke fått noen bekreftelse per mail enda og på ordrehistorikken står det bare "Order placed".
laperla Skrevet 30. juni 2008 #2 Skrevet 30. juni 2008 Pleier ikke LF levere ganske raskt? En stund siden sist jeg har bestilt derfra, så husker ikke helt..... Jeg bestilte varer i midten av sist uke, men de er ikke sendt meg enda tror jeg, for jeg har ikke fått noen bekreftelse per mail enda og på ordrehistorikken står det bare "Order placed". Hei:) Jag har også stussa på det at jeg ikke får en shippingmail når varen er sendt. Har bestilt derfra en rekke ganger, og en får ikke det? (Jeg kan i allefall ikke huske å ha fått noe sånt.) I løpet av en dag har jeg fått en ordrebekreftelse bare. Pleier å få varene i løpet av 5-7 dager. Men nå kommer det an på hva du har kjøpt. Selv kjøpte jeg shampoo og balsam i en pakke for seg, samt en hårspray i en annen. Altså to ulike ordrer etter hverandre. I løpet av 4-5 dager var shampoo'en og balsamen der. Etter to uker, kontakta jeg lookfantastic, og jeg fikk som svar at hårspray (pga. aerosolen) måtte sendes via båt og ville ta mellom 4-6 uker (!). Det ble et langt innlegg, men håper det var til hjelp.
LadyInRed Skrevet 30. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 30. juni 2008 I løpet av en dag har jeg fått en ordrebekreftelse bare. jeg har ikke engang fått det har bestilt hårspray, og håper virkelig ikke det blir sendt med båtfrakt ! fatter uansett ikke hvordan det kan ta 4-6 uker å sende en pakke fra UK til Norge med båt!
Gjest Raptuza Skrevet 30. juni 2008 #4 Skrevet 30. juni 2008 Bestiltre prod på ondsag førre veka og fekk dei 2 første i dag mandag. Shampoar og balsam sender dei ganske raskt, tok lenger tid med ein hårbørste eg bestilte, kanskje 2 og ei halv veke.
laperla Skrevet 30. juni 2008 #5 Skrevet 30. juni 2008 jeg har ikke engang fått det har bestilt hårspray, og håper virkelig ikke det blir sendt med båtfrakt ! fatter uansett ikke hvordan det kan ta 4-6 uker å sende en pakke fra UK til Norge med båt! Åh, ja. Der har du dessverre svaret. Er visst nye regler. Som sagt, ifg. den mailen jeg fikk fra LF, sendes alt som inneholder aerosol (?) med båt. Jeg bestilte den hårsprayen 2. juni og venter ennå
Nienna83 Skrevet 30. juni 2008 #6 Skrevet 30. juni 2008 Jeg bestilte aerosol fra LF men tok ikke mer enn en uke før den kom frem fordet. Er da ikke lange veien å dra =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå