Bluespirit Skrevet 28. juni 2008 #1 Skrevet 28. juni 2008 Er det noen som har bodd på Sharm Reef Hotel i Egypt? lurer på om vi skal velge All Inclusive eller ikke, koster 1400,- ekstra pr. pers for en uke. Er det verdt det tror dere? http://www.pyramidene.no/hotell.asp?id=21 http://www.egyptianvacationclub.org/hotels...m_reef/home.htm
camilla* Skrevet 29. juni 2008 #2 Skrevet 29. juni 2008 Vi har bodd der i 14 dager. Hadde med to barn. Hadde all-inclusive. Var masse god mat på hotellet. Men man ble litt lei av den samme maten/ stedet til hvert måltid. Så vi hadde et parr middager ute. Kan absolutt anbefale hotellet og all-inclusive. God frokost, lunch og middag, fri bar(øl og brus ivertfall) ved poolen (små glass da..) De har et mindere basseng på området også som er oppvarmet. Det var helt herlig!!
Småkjekset Skrevet 29. juni 2008 #3 Skrevet 29. juni 2008 Denne tråden burde vel lagt under Reiseliv kanskje??
Twigi Skrevet 29. juni 2008 #4 Skrevet 29. juni 2008 Har bodd på Sharm Reef uten all-inclusive, men med et par middagsbuffet'er på hotellet. Jeg velger konsekvent ikke all-inclusive av to grunner: Det er kjedelig hvis du ikke liker noe særlig av maten som blir servert, og det er tilsvarende kjedelig å vite at du betaler for at andre gjester skal fråtse uhemmet i mat og drikke. Jeg synes bl.a. frokosbuffeten var veldig spesiell. Du kunne få laget omelett etter eget ønske, men bortsett fra det er det voldsomt mye søtt og hvitt bakeverk og fett pålegg. Greit til frokost, men jeg var veldig glad vi kunne dra til andre restauranter og spise middag. Kan forøvrig anbefale Starbucks rett over veien - om ikke så mye til mat som til hyggelige kaffekos i gode sofaer
FoxyFish Skrevet 29. juni 2008 #5 Skrevet 29. juni 2008 Jeg bodde der rundt nyttår uten all inclusive, men maten de serverte var absolutt god! Så du får nok fin mat for pengene eventuelt. I det området er det ikke så voldsomt mange resturanter å velge mellom (to-tre stykker på andre siden av gaten), så med mindre dere vil reise et lite stykke for å spise hver dag, vil jeg tro all inclusive er en god løsning ¨på Sharm Reef. God tur!!
Gjest Gjest Skrevet 30. juli 2008 #6 Skrevet 30. juli 2008 Er det noen som har bodd på Sharm Reef Hotel i Egypt? lurer på om vi skal velge All Inclusive eller ikke, koster 1400,- ekstra pr. pers for en uke. Er det verdt det tror dere? http://www.pyramidene.no/hotell.asp?id=21 http://www.egyptianvacationclub.org/hotels...m_reef/home.htm Hei! Har du reist enda? Hvordan var i så fall ferien? Valgte du all inclusive? Andre erfaringer med Sharm reef i sommer?
Morea Skrevet 30. juli 2008 #7 Skrevet 30. juli 2008 Nå er dette sikkert litt off top. Men jeg er i utgangspunktet ikke noe særlig for all inclusive. Særlig ikke i litt fattigere land. Veldig lite inntekter som tilkommer de små aktørene/lokalt næringsliv(restauranter osv) på den måten. De som driver disse hotellene har vanligvis penger så det rekker. Men det er meget mulig det er jeg som er sær.
Gjest Gjest Skrevet 7. august 2008 #8 Skrevet 7. august 2008 Vi har booket hotell flere ganger med www.allinclusive.no og fly med andre det lønner seg. All inclusive.no har masse hoteller i Egypt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå