Gjest Tommy_Tee Skrevet 22. juni 2008 #1 Skrevet 22. juni 2008 Hei! Noen som kan annbefale et bra avføringsmiddel el.l og bruke før man skal ha analsex? På forhånd takk! T T
Gjest Alabama Skrevet 22. juni 2008 #2 Skrevet 22. juni 2008 Bruk av klyster og andre avføringsmidler kan skade tarmfunksjonen. Det ligger bare avføring i endetarmen når du har avføringstrang, og da er det jo lett å kvitte seg med det på egen hånd! Om dere er så uheldige at det skulle komme bæsj på pikken mens dere holder på, så er det jo bare å hoppe rett i dusjen etterpå. Det gjør vi!
Gjest Tommy_Tee Skrevet 23. juni 2008 #3 Skrevet 23. juni 2008 Må vel gå an og bruke klyster el.l 10 ganger i året uten at det blir noe plage? I pornoindustrien sverger de nå til et eller annet slikt produkt! Er ikke så veldig glad i bæsj. Skulle egentlig hatt analen så rein at du kunne tilberedt mat inni den men... Kunne tenkt meg og hatt analsex med noen som er/ser like analren ut som damer i pornofilmer!
Gjest Alabama Skrevet 23. juni 2008 #4 Skrevet 23. juni 2008 Kunne tenkt meg og hatt analsex med noen som er/ser like analren ut som damer i pornofilmer! Da kreves det nok mer forberedelser enn et klyster. De bleiker jo rumpehullet sitt!
Gjest Gjest Skrevet 23. juni 2008 #5 Skrevet 23. juni 2008 I pornoindustrien sverger de nå til et eller annet slikt produkt! Er ikke så veldig glad i bæsj. Skulle egentlig hatt analen så rein at du kunne tilberedt mat inni den men... Kunne tenkt meg og hatt analsex med noen som er/ser like analren ut som damer i pornofilmer! Ønsk deg en sexdukke til bursdagen din da vel? Kanskje det er noen som forbarmer seg over deg.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå