Gjest :0 Skrevet 13. juni 2008 #1 Skrevet 13. juni 2008 Han la ut maaange bilder av meg på facebook, jeg ba han om å fjerne noen fordi jeg ikke likte dem, spurte om han kunne bytte ut noen av dem (helt like bilder, bare at jeg så bedre ut - ikke forvrengt tryne, har tendens til å være lite fotogen i blant)...han ble drit forbanna, slettet alle og har vært sur i to dager... Har jeg gjort noe galt? Han sier at han ville bare vise meg stolt frem, det synes jeg er kjempe søtt...men kunne han ikke spurt først? jeg legger ALDRI ut bilder av noen uten å spørre.
Jigva Skrevet 13. juni 2008 #2 Skrevet 13. juni 2008 Jeg er møkk lei hele det fenomenet med å legge ut bilder av andre på facebook. Jeg hater at folk legger ut bilder av meg uten å spørre om lov. Om han ble sint for det, han virker litt barnslig.. men det er mange som blir sinna om noen nekter dem å legge ut akkurat det bildet de selv vil legge ut. Bare la det gå litt tid så glemmer han sikkert at han er sint på deg for det.
camilla* Skrevet 13. juni 2008 #3 Skrevet 13. juni 2008 Du har ikke gjort noe galt. Han synes vel du var fin på de bildene da vet du !! La han være sur i fred og si dere kan sitte sammen og velge ut bilder en kveld. Så kan dere kose dere med det !
isulasj Skrevet 13. juni 2008 #4 Skrevet 13. juni 2008 Jeg synes ikke du har gjort noe galt. Jeg har også sagt til samboeren min om å fjerne noen av bildene han hadde lagt ut av meg. Å detgjorde han for det er jo faktisk meg det er bilde av...
Embla s Skrevet 13. juni 2008 #5 Skrevet 13. juni 2008 Han ble "dritforbanna" og har vært sur i to dager? Hvordan reagerer han når ting virkelig går ham i mot?
Gjest Gjest Skrevet 13. juni 2008 #6 Skrevet 13. juni 2008 Han ble "dritforbanna" og har vært sur i to dager? Hvordan reagerer han når ting virkelig går ham i mot? Det lurer jeg også på. Jeg ville nok vært mer urolig for temperamanget hans enn jeg ville uroa meg for at jeg hadde gjort noe galt ved å bestemme hvilke bilder jeg ville hatt på tryneboka.
Gjest Skrevet 14. juni 2008 #7 Skrevet 14. juni 2008 Du kan jo si at du rett og slett ikke er komfortable at facebook skal eie bilder av deg. Og du vil ikke at de kan brukes som de vil.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå