LadyInRed Skrevet 5. juni 2008 #1 Skrevet 5. juni 2008 Har to spørsmål angående Budapest: - Hvor langt er det fra flyplass til sentrum (vi skal bo i den hovedhandlegate, Vaci et eller annet tror jeg den heter), og er det lett å komme seg til sentrum utenom å ta taxi? Har heller drålig erfaring med å ta taxi i Øst-Europa......., blir alltid lurt trill rundt - Vi tenkte oss på spa, men resiefølget er av begge kjønn og jeg har hørt at enkelte av badene har separate mannedager og kvinnedager. Så derfor lurer jeg på om noen vet hvor det alltid er åpent for begge kjønn samtidig (og da IKKE med nakenbading som jeg har hørt at det ofte er) ? evnt andre tips mottas også med takk
Gjest Lacuna Skrevet 5. juni 2008 #2 Skrevet 5. juni 2008 Når det gjelder transport fra flyplassen, finnes en minibusstjeneste som er grei og billig. Du finner skranke på flyplassen.
LadyInRed Skrevet 10. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. juni 2008 - Vi tenkte oss på spa, men resiefølget er av begge kjønn og jeg har hørt at enkelte av badene har separate mannedager og kvinnedager. Så derfor lurer jeg på om noen vet hvor det alltid er åpent for begge kjønn samtidig (og da IKKE med nakenbading som jeg har hørt at det ofte er) ? ingen som vet?
Gjest Gjest Skrevet 11. juni 2008 #4 Skrevet 11. juni 2008 Heisann "Lady in red" Har dessverre ingen svar til deg, men vurderer å bestille tur til Budapest selv. Håper du legger ut informasjon når du kommer tilbake fra turen. (Vi har tenkt på vintertur dit). Tips gjerne om hotell etc. også. Ha en flott tur, håper du får svar fra noen her.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå