Miramo Skrevet 2. juni 2008 #1 Skrevet 2. juni 2008 Vi planlegger bryllup neste år, og ser for oss tanteungene mine som brudepiker/brudesvenner (de minste er nok litt for små, men vil ha dem med i "gjengen"). Vil gjerne ha lik kjole på niesene mine, som vil være 1 og 4 år når vi gifter oss. I tillegg vil vi gjerne ha lik dress/smoking på nevøene mine, og de er da 2, 4 og 5 år. Noen som vet hvor vi kan få tak i dette? Jeg har sett litt på ebay, men størrelsene der er for store til de minste.
Saeria Skrevet 2. juni 2008 #2 Skrevet 2. juni 2008 (endret) Kanskje du finner noe her? Endret 2. juni 2008 av Saeria
Miramo Skrevet 2. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 2. juni 2008 Takk for tips! Fant veldig mye fint der. men ingen kjoler som er i størrelse 1 og 5 år..
Saeria Skrevet 2. juni 2008 #4 Skrevet 2. juni 2008 Det er kjoler for ettåringer under infant pageant dresses og størrelse 6 skal passe til fem og seksåringer. Se bare her: http://butterflyxc.com/view_chart/A1005.htm Men om du fant noe du likte i riktig størrelse, er en annen sak.
Gjest Gjest_Moo_* Skrevet 3. juni 2008 #5 Skrevet 3. juni 2008 Krappe.no har veldig mye fint. Bestilte selv brudepikekjoler og smoking til brudesvenner derifra, og har bare positive ting å si. Bra service og fine klær!
Gjest Alvebruden Skrevet 4. juni 2008 #6 Skrevet 4. juni 2008 her kjøpte vi. Utrolig fine kjoler. :rødme:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå