Malina Skrevet 19. mai 2008 #1 Skrevet 19. mai 2008 Jeg skal til frisøren om to uker, skal stripe håret lyst med hettestriping. Nå har jeg "utvasket" gyllenbrunt med gyldne striper i. Og en del ettervekst. Jeg har veldig lyst på brun grunnfarge i håret før jeg striper det. Er det best å vente med farging til jeg er hos frisøren? Eller kan jeg farge hele håret hjemme først? Hvor lenge før jeg skal til frisøren, er det best å farge det? Har sett litt på Loreal color casting creme gloss, og Garnier Nutrisse. Begge i fargen 7. Noen som har tips/erfaringer å komme med?
DDuck Skrevet 20. mai 2008 #2 Skrevet 20. mai 2008 Jeg ville ventet å hørt hva frisøren foreslår... Jeger frisør selv, men deter så vanskelig å si noe når man ikke har sett håret til en person først... Når håret er litt striper i fra før, kan det være vanskelig å dekke de ordentlig fordi at håret er så porøst der det er bleiket... Men en 7'er høres ut som et fornuftig fargevalg uansett
Malina Skrevet 20. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. mai 2008 Takk for svar Er ikke 7 ganske nøytralt, uten så mye rødt i?
DDuck Skrevet 21. mai 2008 #4 Skrevet 21. mai 2008 en ren 7'er farge er helt nøytral ja, men har den et til tall som feks. 3,4,5,7 eller noe sånt bak seg er den ikke det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå