thumbalina Skrevet 19. mai 2008 #1 Skrevet 19. mai 2008 Et lite spørsmål til her... Noen som har bestilt marsipankake/bløtkake fra Gomann bakeri noen gang? De leverer gjennom Coop catering også... Vurderer å bestille den største de har til et bryllup... men ble litt usikker da jeg så prisen.. virket nesten litt for billig....... Noen som har noen erfaringer med disse kakene??
Emile Skrevet 19. mai 2008 #2 Skrevet 19. mai 2008 Er det de samme kakene som selges i kjøledisken på Obs? Jo, jeg tror de er fra Goman, og de er i alle fall god! Har kjøpt lukket valnøtt/marsipankake flere ganger, og de smaker like godt som andre marsipankaker, synes jeg. Du får kjøpe deg ei lita kake og prøvesmake!
Gjest lucky08 Skrevet 2. juni 2008 #3 Skrevet 2. juni 2008 Et lite spørsmål til her... Noen som har bestilt marsipankake/bløtkake fra Gomann bakeri noen gang? De leverer gjennom Coop catering også... Vurderer å bestille den største de har til et bryllup... men ble litt usikker da jeg så prisen.. virket nesten litt for billig....... Noen som har noen erfaringer med disse kakene?? hvor fant du ut prisen? jeg fant det ikke på hjemmesiden til coop
thumbalina Skrevet 3. juni 2008 Forfatter #4 Skrevet 3. juni 2008 (endret) hvor fant du ut prisen? jeg fant det ikke på hjemmesiden til coop Hei, jeg var inne på en Coop butikk og fikk brosjyre... Står en oversikt her! De bør ha denne i kassen på Obs butikkene i alle fall.... 699,- for den største kaken til 44 pers. Endret 3. juni 2008 av thumbalina
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå