Gjest Lilleulv Skrevet 16. mai 2008 #1 Skrevet 16. mai 2008 Jeg stoler ikke på dette landet. Tenk om sommeren er over alt! 2 nydelige uker, og så blir det bare crap resten. Man vet aldri med Norge...
Gjest Gjest_Ingunn_* Skrevet 16. mai 2008 #2 Skrevet 16. mai 2008 Da er sommeren i tilfelle over før sommermnd. Det som har vært nå er jo en nydelig vår;) Vel, det har skjedd før at ukene før 17.-mai har vært bra og resten dritt helt fram til høsten! Jeg har rukket å få litt farge i hvert fall
Suzy Skrevet 16. mai 2008 #4 Skrevet 16. mai 2008 Ja det er mulig det - første sommerdagen var 14. april.
Alice Ayres Skrevet 16. mai 2008 #5 Skrevet 16. mai 2008 Her er det endelig sommer!!!! :duskedame: Det er sommer, det er sol og det er snart helg! Har bare vært drittvær her hittil - og endelig satt den. Om fire timer skal jeg ut og nyyyyte godværet. Yess!
Maneo Skrevet 16. mai 2008 #7 Skrevet 16. mai 2008 (endret) Jeg stoler ikke på dette landet. Tenk om sommeren er over alt! 2 nydelige uker, og så blir det bare crap resten. Man vet aldri med Norge... Vet du, det skulle pokker ikke forundre meg! Men jeg er nå glad i Norge uansett. Endret 16. mai 2008 av Maneo
Alice Ayres Skrevet 16. mai 2008 #8 Skrevet 16. mai 2008 Vet du, det skulle pokker ikke forundre meg! Men jeg er nå glad i Norge uansett. uuhuuuu.... savner Norge noe så inni hampen nå som 17. mai er her og alt.... uææææææ
Gjest Gjest Skrevet 17. mai 2008 #9 Skrevet 17. mai 2008 Jeg stoler ikke på dette landet. Tenk om sommeren er over alt! 2 nydelige uker, og så blir det bare crap resten. Man vet aldri med Norge... Det håper jeg virkelig. Får jeg sove i kald seng resten av sommeren så er jeg fornøyd.
Gjest Gjest Skrevet 17. mai 2008 #10 Skrevet 17. mai 2008 Man må da prøve å være litt positiv. Klart sommeren kommer. Det er da bare midten av mai enda, så ingen grunn til panikk. Det er jo spådd den beste sommeren på 150 år, så vi lever i håpet
Maneo Skrevet 18. mai 2008 #11 Skrevet 18. mai 2008 uuhuuuu.... savner Norge noe så inni hampen nå som 17. mai er her og alt.... uææææææ Mohahaa, nå kan du ha det så godt! :gjeiper: Neida.
Gjest Gjest_Camilla_* Skrevet 18. mai 2008 #12 Skrevet 18. mai 2008 Jeg stoler ikke på dette landet. Tenk om sommeren er over alt! 2 nydelige uker, og så blir det bare crap resten. Man vet aldri med Norge... Så flytt da vel!? Sommer kan jo ikke være over når den ikke har begynt en gang.
Gjest Gjest Skrevet 18. mai 2008 #13 Skrevet 18. mai 2008 Jeg stoler ikke på dette landet. Tenk om sommeren er over alt! 2 nydelige uker, og så blir det bare crap resten. Man vet aldri med Norge... ÅÅåååneiiiii, da flytter jeg til Hawaii! Kan jeg få anbefale Vestlandet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå