Gjest Latsabben Skrevet 14. mai 2008 #1 Skrevet 14. mai 2008 Mange inne her som er som meg? Hvis det hadde vært mulig skulle jeg gjerne fått noen til å gjøre alt i huset som jeg syns er kjedelig!! Men det er desverre ikke mulig, så noen tips til hvordan man skal "komme over" latskapen?
Jigva Skrevet 14. mai 2008 #2 Skrevet 14. mai 2008 Jeg spiser Rosenrot hver dag, det gir meg litt ekstra energi. Så har jeg satt opp et program for hver dag der jeg prøver å gjøre 1-2 ting i leiligheten i tillegg til jobben og studier. Prøver også å gå litt lengre tur med bikkja for å få igang blodet og det hjelper veldig. Når dette er gjort så kan jeg med god samvittighet sitte i stua og slappe av på kvelden. Men min kroniske lathet er vanskelig å tøyle..
Gjest Latsabben Skrevet 14. mai 2008 #3 Skrevet 14. mai 2008 Jeg har forrsten tenkt ut noe jeg syns er lurt Min kjære er dårlig til å vaske klær, men hvis vi får et greit vaskerom en gang skal jeg ha en kurv til hvit, en til farget og en til 60 gradersvask, så kan jeg sortere og min kjære putte i maskinen og i tørketrommelen så kan jeg legge sammen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå