Snowflake Skrevet 12. mai 2008 #1 Skrevet 12. mai 2008 (endret) Jeg føner og retter håret mitt _ofte_, og trenger et tips for et godt produkt for å beskytte håret mitt mot den hyppige varmebehandlingen. Noen tips? Endret 12. mai 2008 av Snowflake
IloveNY Skrevet 12. mai 2008 #3 Skrevet 12. mai 2008 High Hair (wella) flat iron spray er veldig god den bruker jeg også!
Snowflake Skrevet 12. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 12. mai 2008 Takk for tips! Og wella er kanskje også en del billigere enn det man kjøper hos frisør? I hvert fall hvis dette er av typen de selger på dagligvarebutikker. Me like!
IloveNY Skrevet 12. mai 2008 #5 Skrevet 12. mai 2008 Du må nok kjøpe den hor frisør desverre... men jeg tenker sånn at det er bedre å bruke litt penger på et produkt som funker og gjør at slitasjen på håret er minimalt! men du akn jo sjekk om de har den på lookfantastic eller strawberrynett
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå