Gå til innhold

Brudekjole


Anbefalte innlegg

Gjest trule
Skrevet

Jeg har kjøpt meg brudekjole, for lenge siden, men nå har jeg blitt usikker på om jeg vil gå i den etter prøvingen. Jeg er redd for reaksjoner tror jeg, for selv syns jeg den er flott. Den har et svart slep, som går rundt livet og blir festet med en bronse på midten. Det mest fremtredende er det sorte igrunn. Hvordan ville dere har reagert på en slik kjole. Har begynt å leite etter ny kjole igjen, men er vel ikke så lett å finne ny nå siden jeg gifter meg i slutten av juni?

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest
Skrevet

Du har ikke link til noe bilde? Er resten av kjolen hvit? Synes det kan være fint med detaljer i andre farger, men er litt vanskelig å se for seg når kjolen høres litt spesiell ut !

Gjest Gjest
Skrevet

"Who cares" hva andre synes? Om det er den kjolen du synes er finest så er det den du burde bruke. Jeg synes den hørtes flott ut. Alle bryllup blir for like stroppløs hvitkjole, stek og brudevals.

Gå for kjolen din, og legg ut bilder av den :)

Gjest trule
Skrevet
Du har ikke link til noe bilde? Er resten av kjolen hvit? Synes det kan være fint med detaljer i andre farger, men er litt vanskelig å se for seg når kjolen høres litt spesiell ut !

Jeg har kun bile av den på pcen min, og får ikke lagt bilde inn. Ja den er spesiell, men er veldig pen også. Jeg vingler frem og tilbake med det meste, men skulle ønske jeg ikke hadde gjort dette nå.

Han sier at så slenge jeg er fornøyd så kommer også han til å bli det:) Politisk korrekt svar. Den er veldig meg på mange måter, for jeg liker det som er spesielt, og liker vel å skille meg ut på mange måter. Akuratt her har jeg blitt usikker i.o.m at det er endel fam som skal være med, og alle er veldig tradisjonelle

Skrevet

Så lenge du liker kjolen og føler deg vel i den, så bær den med stolthet. Personlig syntes jeg den hørtes nydelig ut. :)

Dessuten vil du stråle litt ekstra for mannen når du går mot han i drømmekjolen, noe som bare vil gjøre deg enda litt vakrere. ;)

Gjest Gjest
Skrevet

Om jeg var gjest i ditt bryllup og så deg komme inn kirkegulvet i en slik kjole, ville jeg nok først tenkt "Shit, for en kjole. Den der ville jeg aldri brukt". Men det ville jeg holdt for meg selv! At kjolen ikke hadde vært noe for meg, betyr ikke det samme som at den ikke er noe for deg! Viss det virkelig er drømmekjolen, så syns jeg du skal gå for den! Du vil nok se nydelig ut i kjolen, og det er din dag! Har sett både spraglete blomsterkjoler, grønne kjoler, røde puffermete kjoler - u name it - bli brukt som brudekjoler. Og det står respekt av at du velger den kjolen som er det rette for deg - uansett hvordan den ser ut!

Skrevet

Jeg synes det er kjempeflott når man velger litt spesielle kjoler som passer til ens personlighet. Det tror jeg de andre vil synes også. Gjestene kjenner deg vel, og vil synes at kjolen er perfekt for deg. Med mindre kjolen er så uanstending at det vil gi bestemor slag, så kan jeg ikke se noe problem med den.

Håper du får lagt ut bilde av den!

Skrevet

Syns det er vanskelig å si når jeg ikke har sett kjolen.

Godtmulig jeg hadde tenkt "Den ville aldri jeg brukt" - men sålenge DU liker den og du føler deg vel i den såre jo det altsom teller :)

Gjest Gjest
Skrevet

Du kan laste opp bilde paa tinypic.com og legge ut link her :)

Gjest trule
Skrevet
Du kan laste opp bilde paa tinypic.com og legge ut link her :)

<a href="

http://tinypic.com" target="_blank"><img src="http://i27.tinypic.com/b4xaw2.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>

Nå har jeg iallefall lastet opp bildet der, men vet ikke om jeg har fått til det med linken. Fint om dere sier hva dere mener om kjolen. Tusen takk

Gjest trule
Skrevet

Ser at det ikke gikk, vet ikke helt hvordan jeg skal legge til link, ganske grønn som jeg er. Jeg har iallefall lagt den inn under navnet brudekjole, la en til som er alternativ kjole da

Gjest trule
Skrevet
Her er linken til kjolen :)

Du er en engel, tusen takk. Ikke vet jeg hvordan du gjorde det da men. Takker så mye :klemmer:

Gjest annemor30
Skrevet
Her er linken til kjolen :)

Kjempe lekker!!!!!:-)

Skrevet

Helt ærlig? Hva jeg hadde tenkt? WOW!

Hva jeg hadde sagt: WOW!

Den var bare rå stilig.

Glem de tradisjonelle "kjedelige" og ta dne på deg du, om du liker dne og vil ha den på deg. Den var flott!

Gjest trule
Skrevet

Ble helt varm om hjertet jeg nå, så snille dere er. Jeg har selv tegnet den, og den er skreddersydd. Er nok den sorte fargen jeg er redd skal skakke opp min kristne mor og far, og traisjonelle svigerfam. Jeg er kjempe glad for tilbakemeldinger, Tusen takk!!!!

Skrevet

Jeg syntes det var litt vel mye sort på den jeg da. Kan like detaljer og slikt som skiller seg ut, men syntes som sagt det var litt mye sort...

Men det er min mening :)

Skrevet

Før i tiden var jo sort vanlig farge på brudekjolen. ;) Syntes den var flott jeg. Imponerende at du har designet den selv. :-D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...