Gjest Gjest Skrevet 11. mai 2008 #1 Skrevet 11. mai 2008 Lurer bare på hvorfor du er inne på KG nå? Hvilke innlegg svarer du på? Selv er jeg hjemme i pinsen, noe jeg syns er kjempe godt. Syns også det er godt å sløven forand tven og pcen på kveldene..
sebra Skrevet 11. mai 2008 #2 Skrevet 11. mai 2008 (endret) fordi jeg kjeder meg skikkelig. jeg svarer på de innleggene jeg føler jeg kan svare på... Endret 11. mai 2008 av sebra
J-G Skrevet 11. mai 2008 #3 Skrevet 11. mai 2008 fordi jeg kjeder meg skikkelig. jeg svarer på de innleggene jeg føler jeg kan svare på... Akkurat nå er jeg inne fordi jeg leser til eksamen. Og er ferdig med et kapittel. Trenger pause før jeg begynner på neste.. Er mest inne på samliv og kosthold og trening.
LilleSiri Skrevet 11. mai 2008 #4 Skrevet 11. mai 2008 Jeg er syk og sitter foran pc mens min kjæreste samboer lager pannekaker til meg :rødme:
Jigva Skrevet 11. mai 2008 #5 Skrevet 11. mai 2008 Kjeder meg litt og sitter derfor på KG. Svarer på det som fenger meg og hvor jeg føler at jeg kanskje kan bidra med noen ord som har en alright mening.
Gjest Infralove Skrevet 12. mai 2008 #6 Skrevet 12. mai 2008 Eg driver eigentleg med å lage heimesida, men HTMLen vil ikkje samarbeide. Derfor surfer eg på nettet istadan >=(
FoxyFish Skrevet 12. mai 2008 #8 Skrevet 12. mai 2008 Jeg venter på Ungkaren på tv! Men nå skal jeg lage meg havregrøt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå