Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Hei.

Jeg har siden lørdag/søndag hatt vondt i lysken. Jeg kjenner det murrer, på en måte. At det er et eller annet som skjer. I tillegg har jeg vondt i korsryggen og ømme pupper (og brystvorter). Jeg sluttet med prevensjon for 4 1/2 måned siden. Ikke fått mensen tilbake. Vet at eggløsning skjer først. Aner ikke hva som skjer med kroppen min. Tenker å kanskje bestille time hos gynekolog for å finne ut om systemet begynner å komme i gang igjen.

Bare ville lufte det litt.

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest
Skrevet

Ikke bare murrer, men stikker også. Av og til skikkelig sterkt, men så gir det seg og går det over til smerter på et jevnt nivå.

Skrevet

Da hadde jeg tatt en gravid test...

Jeg har også ømme pupper og brystvorter, murringer og stikkinger og vondt i korsryggen... ..

Gjest Gjest
Skrevet

Jeg tok en test på onsdag. Det kan være helt i begynnelsen av en graviditet, men at det ikke slår ut på tester enda. Det kan jo også være EL-smerter. Jeg får bare ta en ny test om en uke eller to.

Takk for svar. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...