Ingeborg Skrevet 14. mai 2003 #1 Skrevet 14. mai 2003 Eksamen om en time..... må bare skrive av meg litt nerver. Idiotisk å bli så nervøs for en bitteliten 6 studiepoengs-sak, men nerver er en ting jeg har liten kontroll over. Men nå som jeg har skrevet litt her, går alt så meget bedre!
Gjest M-ling Skrevet 14. mai 2003 #2 Skrevet 14. mai 2003 Lykke til :blunke: - selv om det er litt sent. Håper det gikk bra.
Ingeborg Skrevet 15. mai 2003 Forfatter #3 Skrevet 15. mai 2003 Gikk så greit så, visste vel egentlig at jeg hadde kontroll. Men de nervene hadde jeg desto mindre kontroll over.... Takk for oppmuntring, M-ling!
Tulips Skrevet 15. mai 2003 #4 Skrevet 15. mai 2003 Bra det gikk greit med eksamen! :D Min erfaring fra eksamen er at jeg må være bittelitt nervøs for å yte maks. Er jeg ikke nervøs så betyr det ikke så mye og da går det ikke så bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå