Gjest Gjest Skrevet 4. mai 2008 #1 Skrevet 4. mai 2008 Vi har tenkt å søke billån på 80.000 kr. Bilen skal stå registrert på meg, men siden jeg bare tjener ca 75.000 kr i året (er student) så får jeg vel ikke lån til dette. Derfor tenkte jeg å ha min mann som medlåntaker. Men må da bilen registreres på begge to, eller kan den bare stå i mitt navn? Min mann har en sak med SI som han betaler ned på, men er redd for at de vil ta bilen hvis den registreres i hans navn. Håper på raskt svar!
Gjest Gjest Skrevet 4. mai 2008 #2 Skrevet 4. mai 2008 Trådstarter her igjen. Ville bare tilføye at min mann ikke har betalingsanmerkning, så vi vet at han vil kunne få lån. Men er litt redd for at SI vil ta utlegg i bilen dersom han eier den.
Gjest Gjest_Marianne_* Skrevet 4. mai 2008 #3 Skrevet 4. mai 2008 Heisann! Jeg står som eier av den ene bilen vår, men vi sto begge to som søkere, så akkurat det skal gå bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå