Gjest Gjest Skrevet 24. april 2008 #1 Skrevet 24. april 2008 Bruker du maskara hver dag? Isåfafall blir ikke øyenvippene dine veldig slitt og tynne? Når jeg tar av meg maskaraen om kvelden pleier jeg ofte å miste noen vipper, noen triks for å unngå dette?
IloveNY Skrevet 24. april 2008 #2 Skrevet 24. april 2008 Jeg bruker mascara hver dag. men har ikke problem med å miste vipper nei! Jeg fjerner mascaren ved å bløte de med vann først og få vekk så mye som mulig med vann, også bruker jeg sminkefjerner etter det... Kanskje du bruker vannfast mascara? Det sliter hvertfall veldig på vippene!
RedFox81 Skrevet 24. april 2008 #3 Skrevet 24. april 2008 Kanskje du bruker vannfast mascara? Det sliter hvertfall veldig på vippene! Tenkte det samme jeg, det er ikke vannfast mascara du bruker? Det er nemlig ikke vanlig, det du sier, tror jeg..
astral Skrevet 24. april 2008 #5 Skrevet 24. april 2008 Jeg bruker maskara hver dag. Det i seg selv skal ikke gjøra at du mister vipper, hvis du ikke er veldig hardhendt når du skal vaske den av igjen. Jeg bruker samtidig vippetang hver eneste dag, det er det som gjør mat jeg mister vipper. Men det er en ubetydelig mengde...
Chihiro Skrevet 24. april 2008 #6 Skrevet 24. april 2008 Maskara hver dag, dermed basta. Ikke vannfast. Har helt greie vipper etter 15 år med maskara.
Gjest Grafica Skrevet 24. april 2008 #7 Skrevet 24. april 2008 Bruker mascara tilnæmret hver dag (ikke alltid i helgene, om jeg bare er hjemme) Bruker de ansiktsserviettene fra Loreal, de i svart pakke, og de er veldig skånsomme mot huden, og løser lett opp maskaraen uten å slite på vippene.
Gjest Bond Skrevet 24. april 2008 #8 Skrevet 24. april 2008 Bruker hver dag og selv om jeg kan miste noen vipper eller annen gang, skjer det ikke ofte.
Gjest Sisu Skrevet 25. april 2008 #9 Skrevet 25. april 2008 Så godt som hver eneste dag! Ellers ser jeg syk ut...
Gjest Raptuza Skrevet 25. april 2008 #10 Skrevet 25. april 2008 3-5 dagar i veka brukar eg mascara. Og eg har funne verdens mest behagelige fjernar, frå Avene.
FantasDick Skrevet 25. april 2008 #11 Skrevet 25. april 2008 Jeg bruker mascara nesten hver dag, og vasker forskitig med sminkefjerner. Mister ikke noe særlig med vipper, og de har ikke blitt noe tynnere/færre som jeg har lagt merke til. Bruker aldri vannfast mascara, forresten.
Wonders Skrevet 26. april 2008 #12 Skrevet 26. april 2008 Jeg farger mine først hjemme, fordi mine øyevipper er så lyse. Man kommer ikke alltid heeeeelt inntil roten, men med fargede synes ikke det like godt. Til dagelig bruker jeg mørkebrun. Til fest er det svart, pluss falske øyevipper, det er jo som natt og dag.
Gjest Ansjoni Skrevet 26. april 2008 #13 Skrevet 26. april 2008 Bruker mascara hver dag. Men er ikke så flink til å fjerne den om kvelden, bare hvis jeg trener og dusjer om kvelden men har like lange og tykke vipper fortsatt, etter en 15 års tid som mascarabruker
Gjest Gjest Skrevet 26. april 2008 #14 Skrevet 26. april 2008 bruker vannfast stort sett hver dag og har gjort det i flere år uten å merke forskjell på vippene
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå