Gjest uerfaren prøver Skrevet 24. april 2008 #1 Skrevet 24. april 2008 Unskyld litt teit spørsmål men hvordan ser en festeblødning ut/arter seg? Og når kommer den i forhold til IKM? Noen erfaringer?
Gjest Gjest Skrevet 24. april 2008 #3 Skrevet 24. april 2008 Har ikke hatt det selv, men vet jo at enkelte opplever det. Likevel tror jeg man skal huske på at dette slett ikke er så vanlig som man kan få inntrykk av på enkelte nettforum. Ikke for å helle kaldt vann i blodet på dere, men hvis man blør litt og håper at det skal være festeblødning, er det nok oftere spotting i forkant av mens ... Svar på spørsmålet: Ut fra det jeg har hørt/lest, virker det som en evt. festeblødning gjerne er lys utflod med bittelitt blod i. Enten rosa utflod, eller vanlig gulaktig eller klar med blodtråder/-dråper.
Gjest StoreSky Skrevet 25. april 2008 #4 Skrevet 25. april 2008 ...som igjen ligner på spotting i forbindelse med eggløsning.. Ikke lett dette her! Så sikrest er nok å tålmodig vente på manglende menstruasjon, så teste seg! (ps. ikke at JEG venter...hehe! tester i vildensky!)
Gjest Gjest Skrevet 26. april 2008 #5 Skrevet 26. april 2008 Hvis man har festeblødning så kan den komme fra et par dager til en uke etter EL. Men som sagt over her så er det ganske sjelden, og festesmerter er enda sjeldnere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå