Gir Skrevet 22. april 2008 #1 Skrevet 22. april 2008 Siden jeg ikke har barn selv, er det svært lite jeg kan om moteklær for barn. Jeg har et vennepar som akkurat har fått et lite nurk, og som er veldig opptatt av moteklær. Noen som har noe tips om butikker eller nettbutikker med moteklær for babyer?
Gir Skrevet 23. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 23. april 2008 Takk! Noen som har handlet på Lille Tordivel? Har hørt at de har mye fint, og nettbutikken deres ser veldig bra ut
Gir Skrevet 23. april 2008 Forfatter #7 Skrevet 23. april 2008 Jeg falt litt for Lille Tordivel jeg, selv om litt dyrt Skal sjekke ut de andre dere har tipset om også, er så mye fiiiiiint! Kribler litt i eggstokkene nå Meeeeen, bruke så mye penger på merkeklær da, selv om barna vokser ut av det før neste helg liksom?
Lavalampe Skrevet 23. april 2008 #8 Skrevet 23. april 2008 Jeg falt litt for Lille Tordivel jeg, selv om litt dyrt Skal sjekke ut de andre dere har tipset om også, er så mye fiiiiiint! Kribler litt i eggstokkene nå Meeeeen, bruke så mye penger på merkeklær da, selv om barna vokser ut av det før neste helg liksom? Jeg har handlet derfra, senest denne uken! De er ikke dyrere enn andre nettbutikker som fører samme merker. Et lite tips: Hvis du bor i Oslo eller er innom her, kan du hente klærne på butikken Rakkerungene i Ullevålsveien og dermed spare porto på klærne. (Det er et valg som kommer opp når du skal velge forsendelsesmåte under bestillingen.)
Gir Skrevet 24. april 2008 Forfatter #9 Skrevet 24. april 2008 Jeg har handlet derfra, senest denne uken! De er ikke dyrere enn andre nettbutikker som fører samme merker. Et lite tips: Hvis du bor i Oslo eller er innom her, kan du hente klærne på butikken Rakkerungene i Ullevålsveien og dermed spare porto på klærne. (Det er et valg som kommer opp når du skal velge forsendelsesmåte under bestillingen.) Å, takk! Jeg bor i Trondheim, men skal til Oslo i helgen så det passer jo perfekt
Gjest Stoltmor Skrevet 24. april 2008 #11 Skrevet 24. april 2008 lilltordivel.no har veldig godt rykte. Det er vel de som har best utvalg av Katvig og Ida T, hvis man er ute etter disse. Har handlet flere ganger og fått klærne veldig raskt.
Gir Skrevet 24. april 2008 Forfatter #12 Skrevet 24. april 2008 Takk for alle svar! Kjøper på Lille Tordivel og henter i Oslo jeg, nå blir de glade tenker jeg. Tror jeg skal kjøpe denne Katvig sparkebukse/sommerdressen. Kjøper den så den passer til knøttet til sommeren , kanskje med en matchende lue eller noe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå