Gjest vilhahund Skrevet 20. april 2008 #1 Skrevet 20. april 2008 Jeg lurer rett og slett på hvor vanskelig det er å få tak i enten Malteser eller Bolognese hunderase i Norge? Hvor lenge før jeg ønsker hund bør jeg begynne å lete?
Gjest Skrevet 20. april 2008 #2 Skrevet 20. april 2008 Send mail til diverse oppdrettere av denne rasen og spør om de skal ha kull e.l. i nærmeste fremtid. Muligens noen planlegger kun et kull om et år og ikke noe på et par år etter det o.s.v. Opplevde hvertfall store forskjeller når jeg hjalp venn å lete etter hund. Noen planla kull hele tiden mens andre skulle kun ha et par kull de neste 4-5 åra.
Gjest Cascabel Skrevet 20. april 2008 #3 Skrevet 20. april 2008 Er ofte noen til salgs på Finn.no så jeg tror ikke det skal være så helt vanskelig.
Gjest sillu1 Skrevet 21. april 2008 #4 Skrevet 21. april 2008 Er en i Arendal i Vest agder hvertfall som driver med malteser. http://www.kennelbitteliten.com/
Gjest popp Skrevet 25. april 2008 #5 Skrevet 25. april 2008 Disse har Bolognese. Og har selv møtt de på utstilling, koselige folk med meget bra hunder. Bolognese
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå