California Skrevet 17. april 2008 #1 Skrevet 17. april 2008 Har nettopp bestilt Kerastase for første gang. Endte opp med Bain de Force shampoo (den grønne) fra SN, men vet ikke hvilken balsam jeg skal velge? Sjampo sto mellom Bain de Force og Bain Volumactive. Har tynt, fint nordisk hår som trenger volum, men er ivrig tilhenger av føner og rettetang, så trenger pleie også (bruker en Paul Mitchell varmebeskyttende spray, men usikker på hvor god den er). Har noen forslag til balsam evt. andre produkter til meg?
California Skrevet 19. april 2008 Forfatter #2 Skrevet 19. april 2008 Jeg vet det er mange Kerastase eksperter her, er det ingen som har forslag?
Gjest Lilleulv Skrevet 20. april 2008 #3 Skrevet 20. april 2008 Da anbefaler jeg denne balsamen: http://www.lookfantastic.com/hair/kerastas...anti-wear).html og denne kuren: http://www.lookfantastic.com/hair/kerastas...orcintense.html
Gjest Lacuna Skrevet 20. april 2008 #5 Skrevet 20. april 2008 Jeg har cirka samme hårtype som deg, og bruker: Bain de Force og Bain Dermo-Calm Riche (den siste gir mye næring og roer hodebunnen) Ciment Anti-Usure som balsam Og i tillegg har jeg Masque Age Recharge, som er en nydelig, geleaktig hårkur i krukke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå