Gjest Gjest Skrevet 16. april 2008 #1 Skrevet 16. april 2008 Hei! Jeg har tidligere kjøpt hvitvin beregnet i mat på Meny-butikkene men når fører de ikke lenger dette. Vet noen om butikker som selger dette i Oslo? Det er en slik plastflaske med alkoholfri hvitvin på. (Eventuelt må jeg vel bruke ordentlig hvitvin fra polet..)
Brunhilde Skrevet 16. april 2008 #3 Skrevet 16. april 2008 Hei! Jeg har tidligere kjøpt hvitvin beregnet i mat på Meny-butikkene men når fører de ikke lenger dette. Vet noen om butikker som selger dette i Oslo? Det er en slik plastflaske med alkoholfri hvitvin på. (Eventuelt må jeg vel bruke ordentlig hvitvin fra polet..) Den jeg har er kjøpt på Meny, men den er slett ikke alkoholfri. Det er en 0,5 liter plastflaske, den har 11 volumprosent alkohol og 1 prosent tilsatt salt og pepper.
Arwen Skrevet 16. april 2008 #4 Skrevet 16. april 2008 Det stemmer når jeg tenker meg om. Jeg har også bare kjøpt med alkohol.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå