pøbelsara Skrevet 11. april 2008 #2 Skrevet 11. april 2008 Ja! Jeg opplevde at en offentlig instans som har fått litt pepper i det siste, gjorde en superfin jobb for meg, noe som vil gi meg både forutsigbarhet og arbeidsro i noen måneder fremover. :-D (Hyggelig tråd, Mysan!)
Blåklokke Skrevet 17. april 2008 #3 Skrevet 17. april 2008 Ja, jeg har for første gang på lenge hatt en frisk dag! Det føltes som et under å kunne nyte solen, ta en tur ut og handle og å ta en kaffekopp i haven ! Hurra !!
mysan Skrevet 18. april 2008 Forfatter #4 Skrevet 18. april 2008 Har tuslet rundt på storsenteret med datteren i dag, vi har drukket latte og hatt det superkos. Ute er det vår, og livet kan egentlig ikke bli bedre
captiva Skrevet 18. april 2008 #5 Skrevet 18. april 2008 Livet er egentlig ganske så bra når det er vår og sol
Gjest Cascabel Skrevet 18. april 2008 #6 Skrevet 18. april 2008 I dag har samboeren min kjørt i 8 timer for å få vår nye bil hjem. Så nå sitter jeg og gleder meg til ny bil og en fantastisk kjæreste skal komme hjem
Gjest Ansjoni Skrevet 19. april 2008 #7 Skrevet 19. april 2008 I dag gleder jeg meg masse til å tilbringe kvelden sammen med Varg Veum, gode veninner og en mengde godteri :D (mysan : bra initiativ til tråd )
Gjest milkyway Skrevet 19. april 2008 #8 Skrevet 19. april 2008 Ja! Fikk brev av kjæreste med et lite godterihjerte inni! :-D :-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå