Gå til innhold

Sånn klype til å stramme inn bluser, topper - hvor finner jeg det i dag?


Anbefalte innlegg

Gjest Rosin

Ja, jeg er utrolig nok på jakt etter sånne klyper som ble brukt på 80- og 90-tallet til å stramme inn topper, bluser bak i ryggen. Jeg hadde en med to klyper som hang sammen med en pyntekjetting. Alt i "gull".

Har denne klypen noe navn, og vet noen om steder der de selger slikt i dag? Jeg ser for meg at kanskje enkelte litt gammeldagse parfymerier kan ha, men har ikke tatt runden ennå.

Fortsetter under...

Gjest Rosin
Ikke bruk det!

I dag syr de heller klærne sånn at de sitter til kroppen, behøver vel ikke å ta disse grusomt stygge sakene i bruk igjen?

Enig i at det ikke er spesielt lekkert, men nå er jeg nå en gang på jakt etter en.

Annonse

Gjest Rosin
Jeg vet ikke hvor du får kjøpt slike ferdiglagd, men gå innom en sybutikk. Der har de klyper og div ting du kan pynte med, og så kan du jo lage dine egne. :)

Takk for tips, men det blir siste utvei.. Håper å finne i butikk. Må ta runden ved første anledning.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...