Kitsune Skrevet 4. april 2008 #1 Skrevet 4. april 2008 Dette var jo interessant. De kunne ikke gjennomføre testen siden stoffene ikke er lovlig i Norge! http://www.tv2.no/underholdning/hjelperdeg...icle1731248.ece Tror ikke jeg har noe slikt, men det er ikke rart da at flere føler en prikking i leppene når de tar det på! Så, hvis det blir trukket fra markedet, vil du hive det du har, eller hamstre, hehe?
laperla Skrevet 4. april 2008 #2 Skrevet 4. april 2008 Dette var jo interessant. De kunne ikke gjennomføre testen siden stoffene ikke er lovlig i Norge! http://www.tv2.no/underholdning/hjelperdeg...icle1731248.ece Tror ikke jeg har noe slikt, men det er ikke rart da at flere føler en prikking i leppene når de tar det på! Så, hvis det blir trukket fra markedet, vil du hive det du har, eller hamstre, hehe? Oj... Den fra Clinique bruker jeg nå...
Gjest Gjest Skrevet 4. april 2008 #3 Skrevet 4. april 2008 Oj... Den fra Clinique bruker jeg nå... Me too! Det prikker jo litt i leppene da.
ehv61 Skrevet 4. april 2008 #4 Skrevet 4. april 2008 Har både den fra Model co og Lipfusion.Kasta det tvert i søpla.
laperla Skrevet 4. april 2008 #5 Skrevet 4. april 2008 Me too! Det prikker jo litt i leppene da. Jo, men ikke så ille? Jeg som har hamstra litt av den, har vel 4 stk. Må de kastes?
Gjest Elfrida Skrevet 4. april 2008 #6 Skrevet 4. april 2008 Helt sikkert ikke farlig, bare ulovlig å ha i kosmetikk. Capsaicin er det stoffet i chili som er sterkt, og det er jo ikke ulovlig å selge chili akkurat, selv om det er helt jævlig å få det i øynene.
Gjest Opa Skrevet 4. april 2008 #8 Skrevet 4. april 2008 Jeg kommer ikke til å kaste min Lipfusion. Ikke jeg heller Min er snart tom; må kjøpe mer!
Gjest StockDama Skrevet 4. april 2008 #9 Skrevet 4. april 2008 Bruker ingen av de, som blir heldigvis ikke å savne noen av de. På tv'n så stilte de city lips sammen med de andre, så trudde den kom til å bli fjerna også, men den var visst lovlig, yay!
IloveNY Skrevet 4. april 2008 #10 Skrevet 4. april 2008 Jeg brukte lipfusion i ca en måned tidligere... Kastet den fordi jeg fikk masse kviser (og da snakker jeg de store med bare vann i) på haka og rundt munnen. Når den ene forsvant kom en ny! Tror jeg nå forstår hvorfor jeg reagerte som jeg gjorde
Ce'Nedra Skrevet 4. april 2008 #11 Skrevet 4. april 2008 Har den fra Clinique, men den var så dårlig at den ligger i et skuff et sted. Men Lipfusion.. Det er leit å si det, men jeg tar sjansen jeg.. Beste lipglossen jeg har prøvd noensinne, med eller uten plumping-effekt!
Gjest maybelline = grusom Skrevet 5. april 2008 #12 Skrevet 5. april 2008 Jeg reagerte noe voldsomt på den fra Maybelline. Både sved og prikket i leppene.. aldri opplevd maken
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå