Gjest Katrine| Skrevet 1. april 2008 #1 Skrevet 1. april 2008 Hei. Jeg er en jente på 20 år som for første gang skal oppleve Kreta sammen med kjæresten. Jeg har feriert på øya to ganger tidligere sammen med foreldre, så jeg vet sånn ca. hva øya har å tilby. Det jeg imidlertid ønsker meg, er tips til hva en kan gjøre som par. Fine restauranter, romantiske gater, opplevelser? Mvh Katrine
Gjest Gjest Skrevet 1. april 2008 #2 Skrevet 1. april 2008 Du bør vel kanskje være litt mer presis ang hvilken del av Kreta du/dere skal? Vanskelig f eks å gi tips om hva dere kan gjøre i Rethymnon hvis dere er i Agios Nikolaus...
Gjest Gjest_Katrine_* Skrevet 1. april 2008 #3 Skrevet 1. april 2008 Hei. Vi satser på å leie bil, sånn sett er vi relativt lett bevegelige. Men for å svare på spørsmålet ditt, vi bor like utafor Chania (?) på et sted som heter: Chania-Agia Marina/Stalos Katrine.
Gjest Gjest Skrevet 2. april 2008 #4 Skrevet 2. april 2008 et sted som heter: Chania-Agia Marina/Stalos må le litt... et sted?? Du ramser jo opp tre forskjellige steder, som ligger et godt stykke fra hverandre....? ...men ok, Rethymnon er vel mest "romantisk", med restaurantene rundt den venetianske havna og gamlebyen like ved. Chania er etter min mening en stygg by.
Gjest Sola Skrevet 2. april 2008 #5 Skrevet 2. april 2008 Chania en stygg by ??????? Har du vært der?? Det er jo en nyyydelig by,fantastisk pen by faktisk!
Gjest Gjest_Katrine_* Skrevet 2. april 2008 #6 Skrevet 2. april 2008 må le litt... et sted?? Du ramser jo opp tre forskjellige steder, som ligger et godt stykke fra hverandre....? ...men ok, Rethymnon er vel mest "romantisk", med restaurantene rundt den venetianske havna og gamlebyen like ved. Chania er etter min mening en stygg by. Heh... det som står på billetten i alle fall. Chania liker jeg ikke, Rethymnon er kjedelig, men gamlebyen er ok.
Gjest Gjest Skrevet 2. april 2008 #7 Skrevet 2. april 2008 Heh... det som står på billetten i alle fall. Chania liker jeg ikke, Rethymnon er kjedelig, men gamlebyen er ok. Er du klar over at nettopp Rethymnon er det stedet på Kreta som markedsføres overfor de som ønsker "romantisk parferie"? Selv kan jeg ikke se noe annet sted på Kreta som kan konkurrere med de ønskene?
Gjest GossipGirl Skrevet 2. april 2008 #8 Skrevet 2. april 2008 Er du klar over at nettopp Rethymnon er det stedet på Kreta som markedsføres overfor de som ønsker "romantisk parferie"? Selv kan jeg ikke se noe annet sted på Kreta som kan konkurrere med de ønskene? Jeg liker ikke Rethymnon, synes byen er ganske døv. Chania er finere og fullere av liv.
femepena Skrevet 2. april 2008 #9 Skrevet 2. april 2008 Dra til sørsida av øya. Fin tur når dåke har bil. Der er det færre turistar og veldig idyllisk, meir "ekte"liksom. Sikkert ikkje så vanskeleg å finne grei overnatting heller, eller sov på ei strand... God tur, håpar den blir veldig romantisk!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå