Gjest Gjest Skrevet 24. mars 2008 #1 Skrevet 24. mars 2008 Er det noen her som har kjøpt sesong 1 av Twin Peaks hos CDON? Hos meg er disken med de siste episodene ødelagt - nærmere bestemt fra 6:00 og utover i episode 7. Flere som har opplevd det samme?
Gjest Gjest Skrevet 24. mars 2008 #2 Skrevet 24. mars 2008 har ikke opplevd det derfra, men har kjøpt en film som bare spilte av første del av filmen (dvd-en er jo lagdelt, og den leste ikke av andre del). En annen gang - faktisk med Twin Peaks, sesong 2 - oppdaget vi da vi åpnet plasten at det ikke var lagt inn dvd-er! Begge gangene fikk jeg byttet uten problemer. Du bør ta kontakt med CDON og forklare situasjonen, så får du sikkert ordnet det
Gjest Gjest Skrevet 24. mars 2008 #3 Skrevet 24. mars 2008 Jeg har desverre passert reklamasjonstiden på 14 dager. Neste gang jeg kjøper en tv-serie får jeg være raskere med å se den ferdig.
Gjest frøken jus Skrevet 24. mars 2008 #4 Skrevet 24. mars 2008 Duuuu... Det har ingenting å si. Dette er en mangle på varen og du har ihvertfall 3 mnd på å oppdage den. Send fort avgårde en mail til cdon.com. Sånn skal det ikke være!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå