Gå til innhold

Perfekt facebook-dings til bryllupet =) (link)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skrev inn denne på barne-seksjonen, men fant ut at den passet veldig bra her inne også =)

"Jeg kjedet meg i går natt og surfet inne på Facebook og da fant jeg ei venninne som hadde lagt inn en video-status dings.

Der kunne hun bare legge inn videoer rett fra mobilen sin og hun hadde lagt ut en kjempesøt video av de nyfødte tvillingene sine =))

Jeg klikka på denne linken, så installerte den seg selv på facebooken min:

http://www.facebook.com/add.php?api_key=b0...4d1570a0836e6cd

I tillegg så såg jeg at de har en samleside med mange andre mobilvideoer også og mulighet til å legge inn samme mobilvideoer på Nettby for eksempel.

http://www.cellshoot.com

var linken til den - syns slik er veldig gøy jeg, og nå får alle se hva jeg og junior driver med om dagen på Facebook =)

Hadde ikke dette vært genialt for bryllup også?? I tillegg til å gi alle gjestene en-gangskamera, så oppfrordret de til å ta videoer med mobilene og laste opp til den siden sånn at alle kunne fått sett hvor livat det var? =)"

Klem fra Kine

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...