Gå til innhold

itunes/limewire - hvordan gjøre slik at:


Anbefalte innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Jeg har både limewire og itunes på pc'en min, og nylig oppdaget jeg at mamma som har itunes (men ikke limewire) kan på sin PC se alt jeg har lastet ned fra limewire, via itunes. Det kommer altså opp ei mappe ved siden på hennes itunes som det står "*** sine limwire downloads" eller noe sånt.

Hvordan gjøre slik at hun ikke kan se det? Må gjøres fra min PC, for jeg har ikke adgang til hennes, egentlig.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du har lagret filene du laster fra l.wire i en mappe og kallt den for limewire downloads? Skift navnet på mappa, til noe helt idiotisk noe, f.eks. gtemp789 og legg den i f.eks.

c:/program files/messenger/gtemp789

bare et forslag....

Hvis det ikke var dette du mente så må du være litt mer spesifikk (gjerne screenshots). Så skal vi nok alltid finne en løsning

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...