Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Av kjønnshår, noen som bedriver dette? Jada det tar da sin tid, men etter 2-3 timer har du den glatteste lille blomst du kan tenke deg!

Og for dere som liker følelsen av glatthet, men synet av litt hår, hvorfor ikke tegne på med kajal? 3-4 venninner gjør dette og de er storfornøyd :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

anbefaler deg å vokse i steden, så sparer du tid :lol:

Skrevet

Ja man må ikke bli vulgære og kalle den syltegrisen :D

Gjest Embla s
Skrevet

Ka du sei førr nåkka?!

Skrevet

Nappe?? Ett og ett hår? Det må jo ta LAAAANG tid!

Uff... Takke meg til voksing...!!

Skrevet

Jeg og har bedrevet det greiene der, til en viss grad iallefall, inntil jeg for noe dager leste at man ikke måtte nappe. Man kunne gjerne bruke alle andre metoder for å få det vekk, men hvis man napper ett og ett hårstrå så gjorde dette at hårveksten ble verre. Jada, jada, har hørt slikt før, men det virket seriøst. Jeg tør ikke fortsette iaff :roll:

Skrevet

Jeg gjorde dette i en kort periode og merket fort at hårene som vokste ut igjen ble mørkere og mye tjukkere.... da stoppet jeg og gikk over til hårfjerningskrem.

Gjest Diva
Skrevet

Auau!

Neitakkskalduha.

Det er nok tortur å nappe øyenbrynene :lol:

Skrevet

Enig med Diva, får holde å nappe øyebryn!! Finnes da andre og bedre metoder for å få frem "blomsten" :ler: Jeg må bare le jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...