Gå til innhold

Noen som har giftet seg i Thailand her?


Anbefalte innlegg

  • 3 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

Siden ingen har svart deg så gjør jeg det,

men vi giftet oss aldri i Thailand da, hehe, ble for nærme reisen vår så vi rakk ikke å skaffe pengene :P

Men vi skulle reise til Phuket, Karon Beach for 1 år siden, jeg kontakten Sjømannskiren i Pattaya, og sa vi skulle reise til Phuket og kunne tenke oss å gifte oss der.

De hadde da 2 valg til oss, enten så kunne vi reise til de i Pattaya og gifte oss på sjømannskirken der, ellers så kunne de komme til oss.

For oss var kun det siste alternativet aktuelt, og siden det kun var oss som reiste, måtte også kirken ordne med vitner for oss, da vi plutselig skulle betale overnatting og mat til 3 personer i 2 døgn, ble summen vi skulle betale veldig høy, da vi skulle reise kun 6 dager senere. (vi begynte å planlegge nooooe sent ja, hehe)

Så da ble det aldri noe...

Riktig nok fikk jeg min ektemann på stranden på Jamaica for 2 måneder siden :rødme:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...