venus* Skrevet 7. mars 2008 #1 Skrevet 7. mars 2008 Har youtube vært tregt hos dere også den siste tiden? Det går ikke an å høre på musikk der mer
billie Skrevet 8. mars 2008 #4 Skrevet 8. mars 2008 Hmm... kansje dere mener at internet linjen deres er litt treg? Tror ikke det har noe med youtube å gjøre. Når f.eks vi laster ned noe på den andre pcn vår, så bruker maskina mi lang td på å laste opp videoene på youtube, ellers fungerer det fint så lenge linja er som den skal. Har ikke merket noe problemer med youtube.
venus* Skrevet 8. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 8. mars 2008 Hmm... kansje dere mener at internet linjen deres er litt treg? Tror ikke det har noe med youtube å gjøre. Når f.eks vi laster ned noe på den andre pcn vår, så bruker maskina mi lang td på å laste opp videoene på youtube, ellers fungerer det fint så lenge linja er som den skal. Har ikke merket noe problemer med youtube. Det er ikke forbinnelsen min som er treg. Det er heller ikke nedlastingen som går tregt, men avspillingen.
Gjest Gjest Skrevet 8. mars 2008 #6 Skrevet 8. mars 2008 Hmm... kansje dere mener at internet linjen deres er litt treg? Tror ikke det har noe med youtube å gjøre. Når f.eks vi laster ned noe på den andre pcn vår, så bruker maskina mi lang td på å laste opp videoene på youtube, ellers fungerer det fint så lenge linja er som den skal. Har ikke merket noe problemer med youtube. Det kan også være at serveren til Youtube er treg og har problemer. Det hjelper ikke om du har 100 Mbit/s linje, hvis Youtube bare klarer å gi deg 2 Kbit/s. Da får du 2 kbit/s uansett om linja di har 3 Kb/s eller 100 Mb/s.
billie Skrevet 8. mars 2008 #7 Skrevet 8. mars 2008 mhm. Jeg har ihvertfall ikke merket noe problemer med youtube i det siste.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå