Gjest Gjest Skrevet 4. mars 2008 #1 Skrevet 4. mars 2008 Håret mitt har alltid trengt fuktighet, men ikke nå lenger sannsynligvis... Har lagt merke til at hvis jeg bruker balsam/stylingsprodukter blir det utrolig fort fett. Skulle egentlig kjøpe en tørrshampo i dag, men da hun bak disken fortalte at håret blir som hamp etter å ha brukt det, ble det ikke det produktet likevel. Jeg kjøpte Lee Stafford Oily Roots spray. Og den var helt fantastisk! Håret blir ikke fett og heller ikke knusktørt. Den lukter superdigg og i tillegg gir den fantastisk glans!!! Jeg har hele tiden kastet bort penger på maaaange forskjellige glanssprayer i håp om at en faktisk ikke skulle gi fett og flatt hår... men neida... alle gjør det. Så til dere der ute som vil ha ett friskt, ikke tyngende, glansfullt og ikke fett hår, så er det bare å kjøpe Lee Stafford Oily Roots spray! Det beste produktet jeg har prøvd i allefall!
Mischa Skrevet 4. mars 2008 #3 Skrevet 4. mars 2008 Jeg har også prøvd den og det er vel et av de dårligste produktene jeg har prøvd?! Også den lukten.. den er altfor sterk og det lukter lang vei.. Den rev i nesa! Men flott at den fungerer for noen..
venus* Skrevet 4. mars 2008 #4 Skrevet 4. mars 2008 Er det tillatt med reklame på Kg? Tror vel ikke at det er reklameansvarlig på Lee som skrev innlegget -- TS, er dette nesten som en tørrshampo? Dvs, gjør den håret mindre fett? Jeg kunne tenkt meg noe slikt til hytta. Lukter den veldig sterkt?
Gjest Gjest Skrevet 4. mars 2008 #5 Skrevet 4. mars 2008 Er det tillatt med reklame på Kg? Er det ikke d vi blant annet driver me her inne da, tipser hverandre og gir råd om produkter????! :gjeiper:
Gjest Gjest Skrevet 4. mars 2008 #6 Skrevet 4. mars 2008 Er det tillatt med reklame på Kg? Herregud... man må jo få lov til å anbefale ett produkt her! man tipser og gir/får råd til andre her på dette forumet, som en annen gjest også sa. Og til du som spurte om den fungerte som en tørrshampo.. ja det syns jeg faktisk, men hvis du trenger en veldig effektiv tørrshampo, gjør nok ikke denne jobben. Da må det nok faktisk en tørrshampo til;) men den var veldig bra uansett. Jeg syns den lukter kjempegodt! sterk lukt, skulle tro man hadde en parfyme på seg når man bruker den;) men jeg syns ikke den river i nesa. Det er foresten jeg Linda644 som har skrevet innlegget. Men jeg har sett at Lee Stafford også har en tørrshampo, kunne tenkt meg å prøve den også. Men jeg så den ikke på Vita.... og der hvor jeg bor har vita ett stort utvalg av disse produktene.. har de ikke den i Norge?
Goldilocks Skrevet 4. mars 2008 #7 Skrevet 4. mars 2008 Jeg har også den sprayen fra Lee S., MEN håret mitt blir da ikke glansfult av den akkurat!! Bruker den en gang i blant når jeg egentlig skulle ha vasket håret, men ikke gidder/har tid, funker fint til sitt bruk, men den tørker ut hodebunnen min og håret blir nokså matt og blast. Fin å ha med på tur da, når man kanskje ikke har mulighet til å få vasket håret skikkelig
Mischa Skrevet 5. mars 2008 #8 Skrevet 5. mars 2008 Mulig den fungerer godt for enkelte hårtyper. Jeg har ganske tykt hår.. Jeg ville virkelig like dette produktet men det gjorde ingenting for håret mitt og jeg syntes den luktet så maskulint
Gjest Gjest Skrevet 5. mars 2008 #9 Skrevet 5. mars 2008 Mulig den fungerer godt for enkelte hårtyper. Jeg har ganske tykt hår.. Jeg ville virkelig like dette produktet men det gjorde ingenting for håret mitt og jeg syntes den luktet så maskulint Jeg har verken tykt eller tynt hår... kanskje det er en ny versjon av produktet, for jeg skjønner ikke når du sier at den lukter maskulint...? jeg syns den lukter helt fantastisk, ikke maskulint i det hele tatt. Feks. Midnight pooisen parfymen lukter maskulint for å ta ett eksempel. Min flaske er lilla med rosa kork. Den er bra, men sikkert ikke like bra som en tørrshampo.
Søtpotita Skrevet 5. mars 2008 #10 Skrevet 5. mars 2008 (endret) Jeg har også prøvd den og det er vel et av de dårligste produktene jeg har prøvd?! Også den lukten.. den er altfor sterk og det lukter lang vei.. Den rev i nesa! Men flott at den fungerer for noen.. Er einig med Mischa her (Hei Mischa!!! ). Det er vel ikkje det dårlegaste produktet eg har prøvd, det kunne av og til verka som det hjalp litt mot feitt hår. MEN!! Den sterke og grusame lukta! Uff og uff Den lukta billeg guttefjortis deodorant...blanda med sveittelukt. Det må vere same produktet, fordi den eg hadde var ei lilla flaske med rosa kork. Er også einig med Mischa i at det er flott at det fungerar for nokon, uansett er det supert at me tipsar kvarandre om produkt me likar Endret 5. mars 2008 av Discokula
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå