Gjest Stearinpikken Skrevet 2. mars 2008 #1 Skrevet 2. mars 2008 (endret) Jeg har siden i høst brukt dermalogica ultracalming cleanser og skin smoothing cream. Er fornøyd med kremen p.g.a den trekker fort inn og føles glatt og fin på huden. Har sensitiv hudsom blir blank og fet i løpet av dagen, så jeg lurer på om jeg skal prøve en ny rensekrem. Burde jeg velge: Ultracalming cleanser igjen eller Special Cleansing Gel fra dermalogica All-In-One Facial Cleanser with Toner Fra MD Endret 3. mars 2008 av Stearinpikken
Gjest Stearinpikken Skrevet 3. mars 2008 #2 Skrevet 3. mars 2008 Noen med innspill? Jeg ser forresten Active moist fra Dermalogica er olje-fri, kanskje jeg skal kjøpe den også og se om det hjelper.. Det gjør vel ikke noe om jeg eks. bruker rens fra MD og krem fra dermalogica? Eller er det sånn at den fungerer best i sammen?
Gjest Morgan le Fay Skrevet 4. mars 2008 #3 Skrevet 4. mars 2008 MD Skincare er ikke samme merke som MD Formulations, og det er sistnevnte som stort sett brukes av folk her inne. MD Skincare selges muligens ikke i Norge, heller. Det lureste er nok å høre med en hudpleier, for på egenhånd blir det ofte bomkjøp av ting som ikke helt funker som forventet.
Gjest Stearinpikken Skrevet 4. mars 2008 #4 Skrevet 4. mars 2008 MD Skincare er ikke samme merke som MD Formulations, og det er sistnevnte som stort sett brukes av folk her inne. MD Skincare selges muligens ikke i Norge, heller. Det lureste er nok å høre med en hudpleier, for på egenhånd blir det ofte bomkjøp av ting som ikke helt funker som forventet. Da så, trodde det var det samme jeg Jeg bestilte active moist i går, og bestiller bare en rens fra dermalogica. Tror du er det er stor forkjell mellom rensene fra dermalogica? Det er jo ganske likt, og er for alle hudtyper.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå