Gjest Gjest Skrevet 29. februar 2008 #1 Skrevet 29. februar 2008 Jeg er veldig nysgjerrig på parfymene som heter: Sex on the beach og cinnamon bun.. noen som har prøvd disse? Her er ett utvalg
Rosenrød Skrevet 1. mars 2008 #2 Skrevet 1. mars 2008 Jeg har luktet på dem ibutikken bare. Var flere som var gode, blant annet likte jeg "wet garden" og "laundranaut" (eller noe sånt....)
Mischa Skrevet 2. mars 2008 #3 Skrevet 2. mars 2008 Jeg elsker den serien. Har planer om å kjøpe meg noen etterhvert, men klarer bare ikke bestemme meg for hvilke.. Tror jeg kommer til å bruke det mer som room fragrance enn parfyme da
Gjest Gjest_Lilith_* Skrevet 2. mars 2008 #4 Skrevet 2. mars 2008 Jeg elsker den serien. Har planer om å kjøpe meg noen etterhvert, men klarer bare ikke bestemme meg for hvilke.. Tror jeg kommer til å bruke det mer som room fragrance enn parfyme da De har de samme duftene i roomsprays også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå