Gjest Gjest Skrevet 26. februar 2008 #1 Skrevet 26. februar 2008 Kan noen anbefale meg (og evt. fraråde meg) en god fotograf til barnefotografering på Romerike? Gjerne Jessheim, Lillestrøm eller Strømmen. Takk!
annie79 Skrevet 26. februar 2008 #2 Skrevet 26. februar 2008 Jeg har en venninne som bor på Jessheim, og jeg fikk et fint lite bilde av gullungen hennes og det tror jeg var tatt hos Denne fotografen Lykke til
Gjest HB Skrevet 26. februar 2008 #3 Skrevet 26. februar 2008 Vi tok barnebilde for to år siden hos Studio Oscar på Lillestrøm. Fornøyd med bildene og med service. Hilsen Lille meg
Yummy_Mummy Skrevet 26. februar 2008 #4 Skrevet 26. februar 2008 Tok 1/2-års bilder hos Studio Hermann på strømmen, men er ikke fornøyd med dem. Fotografen var veldig bestemt på at det var sånne bilder de brukte å ta (nakenbilde og et bilde med klær i en stol). I tillegg synes jeg bildet ble litt for manipulert (de spurte om de skulle ta bort et kloremerke, og det sa jeg ja til), så det likner ikke så veldig. Har fått anbefalt tonjefotograf.no på rasta. Skal dit på fredag og kan fortelle deg hvordan det er der da. Der får man med CD med lavoppløselig bilder, og det er litt greit for oss som har besteforeldre som bor andre steder dersom de har lyst på noen bilder.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå