Gjest Gjest Skrevet 19. februar 2008 #1 Skrevet 19. februar 2008 Hva betyr dette? You are approaching the limit for se nding messages! Slow down or you'll hit a block!Fikk det på facebook, jeg var ivrig da jeg brått fant en gjeng jeg kjenner, så dukket den settningen opp!? Hvorfor det? Noen som vet?
Dru Skrevet 19. februar 2008 #2 Skrevet 19. februar 2008 At du sender for mange meldinger på for kort tid og at du må roe ned tempoet litt.
Noli Skrevet 19. februar 2008 #3 Skrevet 19. februar 2008 Åpenbart fordi de har en grense på ant. meldinger over kort tid.
Gjest Gjest Skrevet 19. februar 2008 #4 Skrevet 19. februar 2008 Å ja, takk for svar. Jeg skjønte vel mer eller mindre at jeg måtte roe ned tempoet, men skjønte liksom ikke helt hvorfor. Da jeg gikk inn hadde jeg 8 nye i innboksen og jeg svarte fortløpende.Trodde Facebook takle det i det tempoet men tydeligvis ikke. Takk for svar da
Kamikatze Skrevet 22. februar 2008 #5 Skrevet 22. februar 2008 Fiseboka er ikke en messenger : ) Det er lagt inn fartsdumper, for å unngå at profiler brukes til å sende ut spam.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå