Gjest Gjest Skrevet 9. februar 2008 #1 Skrevet 9. februar 2008 I januar begynte en 13 åringå prate med kjæresten min på nettby, etterhvert msn..for en uke siden fikk hun nr hans og de sender hverandre nå sms.. kjæresten min er 18, snart 19 år..er det bare jeg som synes at han ikke burde prate meg hu jenta? greit nok typen min bare vil være venn med henne, men hu er 13 år, tror ikke hun tok kontakt med han bare for å bli venner...overdriver jeg eller hva synes dere?
Gjest lillebøll Skrevet 9. februar 2008 #2 Skrevet 9. februar 2008 Hva skal han være venn med en unge for? Nei, det hadde jeg syntes var rart jeg og.
Trampe Skrevet 9. februar 2008 #4 Skrevet 9. februar 2008 Hva har en 19åring og en 13åring til felles? :klø: Jeg hadde ikke skjønt poenget med det vennskapet nei.
Gjest marihan Skrevet 9. februar 2008 #5 Skrevet 9. februar 2008 Synes det hørtes veldig merkelig ut.
superMe Skrevet 9. februar 2008 #6 Skrevet 9. februar 2008 Ugh, det hadde jeg ikke likt nei! Er vel nesten garantert at denne 13-åringen tok kontakt med typen din fordi hun hadde noe mer i tankene. Men er vel viktigere hva typen din har i tankene, han kommer vel ikke til å gjøre noe med en 13-åring?
eximus Skrevet 9. februar 2008 #7 Skrevet 9. februar 2008 Fikk ekkel følelse av det der!! Men jeg lurer på hvordan du vet alt dette? Dersom han forteller det kan du vel spørre han hva de prater om og hva han ønsker med kontakten? ....så kan du jo hinte om at mange synes det er litt småekkelt med sånn kontakt..
Gjest Gjest Skrevet 10. februar 2008 #8 Skrevet 10. februar 2008 I januar begynte en 13 åringå prate med kjæresten min på nettby, etterhvert msn..for en uke siden fikk hun nr hans og de sender hverandre nå sms.. kjæresten min er 18, snart 19 år..er det bare jeg som synes at han ikke burde prate meg hu jenta? greit nok typen min bare vil være venn med henne, men hu er 13 år, tror ikke hun tok kontakt med han bare for å bli venner...overdriver jeg eller hva synes dere? Umoden type du har......dessuten ber ikke en 18/19 åring om tlfnr/eller gir en sånn. En 13 åring kan misoppfatte dette foroldet. hade jeg vert mor til piken og fått vite dette, så regn med at han hadde fått besøk på døren
SilkeSatan Skrevet 11. februar 2008 #10 Skrevet 11. februar 2008 Det hadde jeg ikke likt, og hadde spurt hva intensjonene var.
smaksløk Skrevet 11. februar 2008 #12 Skrevet 11. februar 2008 Mener det var noen andre som skrev om dette for et par uker siden også...høres ikke så bra ut nei. Kom til å tenke på ei veninne, fra hun var 13 var hun ekstremt forelska i en kar på 18, og de ble faktisk sammen et år senere, etter hun hadde kontakta han via telefon og lapper en god stund (dette var før mobil tida...). De var faktisk sammen i fem-seks år. Gikk forsåvidt bra med dem da...men jeg synes for all del dette er litt ungt.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå