Gjest kollegaen Skrevet 9. februar 2008 #1 Skrevet 9. februar 2008 Hvordan ville dere reagert om dere visste at to kollegaer var et par, alle vet det. Men at de i tillegg sniker seg til å ha sex i arbeidstiden? Det går ikke utover arbeidsgiver, de benytter lunsjen. Men helt ærlig, jeg vet ikke hva jeg synes.
murray Skrevet 9. februar 2008 #2 Skrevet 9. februar 2008 Hadde vært samma for meg, bare de ikke brukte pulten min når jeg var borte
MarianneE Skrevet 9. februar 2008 #3 Skrevet 9. februar 2008 Jeg ville syntes det var litt morsomt jeg. Fint for dem....
Trampe Skrevet 9. februar 2008 #5 Skrevet 9. februar 2008 Det må de da bare gjøre hvis de vil, så lenge det ikke går utover noen?
Gjest Valiant Skrevet 9. februar 2008 #6 Skrevet 9. februar 2008 Det hadde jeg ikke brydd meg noe om.
Gjest Gjest Skrevet 9. februar 2008 #7 Skrevet 9. februar 2008 Det skulle de fått gjort så mye de ville. Men hadde IKKE villet ferske de da
Tiit Skrevet 9. februar 2008 #8 Skrevet 9. februar 2008 Dersom det var så tydelig hva som skjedde, og mine to kollegaer hadde sex i løpet av arbeidsdagen, tror jeg helt ærlig at jeg ville syntes det var forstyrrende og upassende. Jeg syns det er å blande for mye privatliv inn i jobbsammenheng, på en måte som blir påtrengende for andre.
Gjest kollegaen Skrevet 9. februar 2008 #9 Skrevet 9. februar 2008 Dersom det var så tydelig hva som skjedde, og mine to kollegaer hadde sex i løpet av arbeidsdagen, tror jeg helt ærlig at jeg ville syntes det var forstyrrende og upassende. Jeg syns det er å blande for mye privatliv inn i jobbsammenheng, på en måte som blir påtrengende for andre. Det er altså ikke synlig at de har sex Men alle vet at de er et par. På kontoret oppfører de seg som kollegaer flest, men er nok mer blikk enn det andre sender hverandre. Og ja jeg er nok tilbøyelig til å være enig med dere andre. Det gjør meg egentlig ingenting. Ikke prinsipielt, skulle bare ønske jeg ikke visste det Litt misunnelig er jeg kanskje.
Julianne Skrevet 9. februar 2008 #10 Skrevet 9. februar 2008 Hvis de oppfører seg som alle andre og det eneste dere har å ta dem på er at de sender hverandre mer blikk enn normalt og at dere vet at de er et par, så syns jeg det er smålig å henge seg opp i dette. Det er vel ikke sikkert de har sex i lunsjene heller selv om de stikker seg bort. Og om de har det så skjønner jeg ikke hvorfor det skulle plage noen så lenge de ikke kommer tilbake med bustete sexsveis og legger ut om hva de har gjort. Å bry seg med dette syns jeg minner meg om sladder og smålighet fra kolleger.
Gjest Gjest Skrevet 9. februar 2008 #11 Skrevet 9. februar 2008 Jeg tror jeg har formulert meg helt feil. Det er jeg som vet dette. Ingen andre, og jeg har blitt det fortalt av damen i forholdet.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå