Annie Skrevet 20. oktober 2008 Forfatter #8022 Skrevet 20. oktober 2008 Takk for det Enigma. Regner med at det blir en fin tur
Annie Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #8026 Skrevet 21. oktober 2008 Hei hei Nå er jeg tilbake, dvs, det er en times tid siden, og vi har hatt det kjempefint! Vi reiste opp på hytta til Kamela, og sjekket litt der, etterpå reiste vi på et senter og vi fikk shoppa litt. Jeg kjøpte en skinnveske, et par hansker, noe halloweenutstyr, et par solbriller, stearinlys og kulelys. Etterpå var vi på kafè og spiste og drakk kaffe. Tusen takk for turen Kamela!!!
Annie Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #8029 Skrevet 21. oktober 2008 Sort, enkel - ganske stor faktisk. Helt ulikt meg å ha stor veske, så jeg aner ikke hvor mye jeg orker å bruke den Men det var halv pris av halv pris, så jeg betalte bare kr 100 for den. Hadde kostett kr 400. Og skinn er det også
loffen Skrevet 21. oktober 2008 #8030 Skrevet 21. oktober 2008 Så bra! Store vesker er deilig, da kan du ha med alt mulig kjekt som du kanskje kan få bruk for!
Annie Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #8032 Skrevet 21. oktober 2008 Så bra! Store vesker er deilig, da kan du ha med alt mulig kjekt som du kanskje kan få bruk for! Men 95% av det blir som regel ikke brukt og søppel... Det høres ut som en flott dag! Det var det! I tillegg er det et flott høstvær, så det kunne ikke blitt bedre
Skravla Skrevet 21. oktober 2008 #8033 Skrevet 21. oktober 2008 Jeg fatter ikke at du får med deg noe som helst i de veskene dine. Jeg får jo ikke en gang plass til avtaleboken i de veskene..... *bruker stor veske eller sekk*
Gjest Spiss Skrevet 21. oktober 2008 #8034 Skrevet 21. oktober 2008 Prøv å bruk den noen ganger og så ser du etterhvert Jeg brukte små vesker tidligere, men nå bruker jeg de kun når det er noe spesielt.
Annie Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #8035 Skrevet 21. oktober 2008 Jeg fatter ikke at du får med deg noe som helst i de veskene dine. Jeg får jo ikke en gang plass til avtaleboken i de veskene..... *bruker stor veske eller sekk* Bruker ikke avtalebok, har jo mobil! Prøv å bruk den noen ganger og så ser du etterhvert Jeg brukte små vesker tidligere, men nå bruker jeg de kun når det er noe spesielt. Tipper jeg bruker de små til daglig og den store når jeg skal noe spesiellt...
Nótt Skrevet 21. oktober 2008 #8036 Skrevet 21. oktober 2008 Jeg må bare innom å spre litt av den som jeg har hatt i min dag i dag.
Sauen Shaun Skrevet 21. oktober 2008 #8037 Skrevet 21. oktober 2008 Så bra! Store vesker er deilig, da kan du ha med alt mulig kjekt som du kanskje kan få bruk for! *mimrer om alt det fantastiske Loffen hadde i veska si da hun var i bursdag hos Annie*
Annie Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #8038 Skrevet 21. oktober 2008 Jeg må bare innom å spre litt av den som jeg har hatt i min dag i dag. Tusen takk. Vi har hatt strålende sol her i dag vi også *mimrer om alt det fantastiske Loffen hadde i veska si da hun var i bursdag hos Annie* Husker ikke hva loffen hadde i veska Til dere alle: Jeg har ikke glemt dere, men jeg orker ikke alle dagbøkene om dagen. Jeg kommer sterkere tilbake!
Nótt Skrevet 21. oktober 2008 #8039 Skrevet 21. oktober 2008 Tusen takk. Vi har hatt strålende sol her i dag vi også Jeg har ikke glemt dere, men jeg orker ikke alle dagbøkene om dagen. Jeg kommer sterkere tilbake! Vi hadde strålende sol i dag vi også, meeeen jeg delte mer av min indre sol nå da. Jeg har nemlig vært i et uforklarlig godt humør i dag. Det er lov å ikke orke alle dagbøkene alltid.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå