Ambivalent Skrevet 4. februar 2008 #1 Skrevet 4. februar 2008 Har noen irriterende strekkmerker på puppene etter den j** puberteten der alt gikk litt fort. De er jo lyse nå, mange år etter, men jeg synes de fortsatt er alt for synlige likevel. Er det noen som har erfaringer med kremer, oljer eller annet som gjør strekkmerker mindre synlige? Eller er slike ting for godt til å være sant?
mari Skrevet 8. februar 2008 #2 Skrevet 8. februar 2008 trekker opp denne litt jeg, for det lurer jeg på også... Jeg har masse strekkmerker etter barnefødsler, desverre! Har fått "drømmekroppen" ved å trene rompa av meg (og puppejobb da ) og da er det fryktelig irriterende at det som hindrer meg fra å vise frem kroppen i bikini er strekkmerker... så tips om hvordan man fjerner de tas i mot med takk!
Gjest Gjest Skrevet 8. februar 2008 #3 Skrevet 8. februar 2008 Har noen irriterende strekkmerker på puppene etter den j** puberteten der alt gikk litt fort. De er jo lyse nå, mange år etter, men jeg synes de fortsatt er alt for synlige likevel. Er det noen som har erfaringer med kremer, oljer eller annet som gjør strekkmerker mindre synlige? Eller er slike ting for godt til å være sant? JA
Gjest Huldali Skrevet 8. februar 2008 #4 Skrevet 8. februar 2008 Body shop har kommet med en nye serie nå, der en av kremene skal være mot strekkmerker. Jeg har kjøpt en av kremene i denne serien som skal stramme opp huden litt, vet ikke om den fungerer fordi jeg nettopp har begynt med den, men liker body shop sine produkter og den trekker godt inn så det er jo lov å håpe Ellers syns jeg å huske at de selger noe for strekkmerker på apoteket?
Goldilocks Skrevet 9. februar 2008 #5 Skrevet 9. februar 2008 Jeg har hørt at eterisk patsjuli olje kan være effektiv mot dette (og celulitter troooor jeg...) Den må i såfall blandes med en baseolje før du smører deg med den (feks jojobaolje). Om jeg skulle ha testet ut noe ville jeg i alle fall ha gått for noe naturlig (har liten tro på alt det rare syntetiske som finnes der ute) Se feks om du kan finne noe på denne siden. Jeg har selv best. eteriske oljer herfra, så det er ingen fare med å bestille herfra altså Hvis du vil bruke litt mer penger på det er kanskje decleor sin verdt og teste ut, de har i alle fall generelt kvalitetsprodukter Lykke til i alle fall, og kom med en tilbakemelding om du finner noe som funker 'a!!! Sikkert mange jenter som blir hoppende glade for det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå