Gjest Gjest_morten_* Skrevet 2. februar 2008 #1 Skrevet 2. februar 2008 Her er et typisk runkespm for gutter: Dere som har blitt tatt bilde av naken,hva er det frekkeste bildet som er tatt av dere? (Stilling og hva gjorde dereog hvordan føltes det? Juicy details please!) Og hvor er bildet nå? (haha!)
Amalie_85 Skrevet 2. februar 2008 #2 Skrevet 2. februar 2008 Vet ikke hva som er det frekkeste bilde, men ett av de jeg liker ligger jeg med bena opp lags ryggen på en sofa, mens hode henger over kanten, en hånd på hode, en hånd på ett bryst. Hva vi gjorde? Hun tok bilde og jeg lå der. Ikke noe mer spennende enn det (var ei jeg gikk på skole med som tok bilde). Ett sett bilder er på min datamaskin og ett sett er på min samboers datamaskin.
Wildy Skrevet 2. februar 2008 #3 Skrevet 2. februar 2008 Jeg har fått tatt nakenbilder. Veldig hyggelig fotograf som tok seg god tid til å finne de beste bildene. Beklageligvis ( for runketråden..) ingen pornografiske bilder, men helkroppsbilder i ulike positurer og nærbilder av deler av kroppen. Mye hardt arbeid med å holde stillinger, vri meg til slik fotografen ønsket, spenne muskler, holde balansen osv; mao veldig lite seksuelt ladet. Et bilde er forstørret opp i stort format og henger på den ene stua ( langstrakt ryggbilde, ryggen går på skrå fra hjørne til hjørne på bildet) og et par av de andre bildene i mindre format ved siden av( skulder\overarm og knær\legger). Resten av bildene har jeg i en konvolutt, har planer om å bestille opp noen flere etterhvert. Har fått mange kommentarer på at det er stilige bilder,og det er bare ungene og min kjære som faktisk vet at det er bilder av meg.
No Shorty Skrevet 2. februar 2008 #4 Skrevet 2. februar 2008 Jeg har fått tatt nakenbilder. Veldig hyggelig fotograf som tok seg god tid til å finne de beste bildene. Beklageligvis ( for runketråden..) ingen pornografiske bilder, men helkroppsbilder i ulike positurer og nærbilder av deler av kroppen. Mye hardt arbeid med å holde stillinger, vri meg til slik fotografen ønsket, spenne muskler, holde balansen osv; mao veldig lite seksuelt ladet. Et bilde er forstørret opp i stort format og henger på den ene stua ( langstrakt ryggbilde, ryggen går på skrå fra hjørne til hjørne på bildet) og et par av de andre bildene i mindre format ved siden av( skulder\overarm og knær\legger). Resten av bildene har jeg i en konvolutt, har planer om å bestille opp noen flere etterhvert. Har fått mange kommentarer på at det er stilige bilder,og det er bare ungene og min kjære som faktisk vet at det er bilder av meg. Jeg har egentlig litt lyst til å ta sånne bilde, men hvor finner jeg en fotograf som gjør sånnt? Klemmm...
Wildy Skrevet 2. februar 2008 #5 Skrevet 2. februar 2008 Let litt etter fotografer i ditt nærområde,gjerne noen som tidligere har jobbet med akt.Bruk tid på å finne en som du synes virker grei, det er nå litt merkelig å kle av seg og posere foran et vilt fremmed menneske. Vær klar og tydelig på hva slag bilder du ønsker; er det runkebilder til typen eller aktportretter du er ute etter? Fotografen jeg var til hadde en kvinnelig medarbeider som kunne være tilstede om jeg ønsket det eller jeg kunne ta med en venn. Selv syntes jeg det var best med færrest mulig, tror jeg hadde fått helt noia om det skulle vært flere der enn meg og fotografen.Noen fotografer setter dog som krav at det er andre tilstede ved nakenfotografering.
Gjest Gjest Skrevet 2. februar 2008 #6 Skrevet 2. februar 2008 Mannen min er fotograf, så det har naturlig nok blitt noen aktbilder gjennom årene. Tror det fineste er et der jeg ligger på gulvet med ryggen til og du bare så vidt aner mine kvinnelige former. Han tar gjerne aktbilder gjennom jobben sin som profesjonell portrettfotograf. Gjør det ofte med gravide også, det blir veldig delikat med skygger på de rette plassene. Han har som regel at det alltid er med noen som kjenner vedkommende godt han da, så blir det liksom ikke så ekkelt for den som skal bli fotografert, og det syns jeg er fint.
Wildy Skrevet 2. februar 2008 #7 Skrevet 2. februar 2008 Og kanskje også en sikkerhet for fotografen? Om det skulle komme anklager om et eller annet i ettertid er det kjekt med vitner.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå