Gjest tien Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 Jeg har hele tiden syntes at sripping er noe forferdelige greier, og har vel også gjort det litt klart for typen min at jeg på ingen måte ville likt at han reiste på en slik plass. Ikke har jeg forstått at menn i forhold ville gjøre det heller, hva er vitsen når man har dame hjemme. Så overtalte jeg samboeren min til å reise sammen med meg på stripping, ikke her i norge. Var en ren og grei plass. Det første som møtte oss da vi kom inn var et lass med damer i undertøy, som ventet på sin dans. Så danset de, ikke noe vulgært eller noe, og de tok kun av seg bh. Jeg er nysgjerrig av natur, og klarte ikke helt å forstå at dette var alt? Menn, hva er så spennede med stripping? Typen min maste på meg, for han ville gå, han syns også det hele var kjedelig!!! Han sa flere ganger at kan ikke heller du ta deg en dans og strippe, du er penere enn de. Ingen av jentene var pene, og det er vel også gjenngangeren her i norge. Lite pene, men de viser kroppen sin. Derfor er det greit uansett. Vi var der kanskje i en time, så gikk vi til et annet hyggelig sted. Jeg må si at det som overrasket meg aller mest var at de ikke var pene, ingen av dem. Det så ut som en gjeng med suttrete fjortiser, bare det at disse var i 20 årene. Tragisk hele greiene igrunn.
suzie Skrevet 29. januar 2008 #2 Skrevet 29. januar 2008 Du og samboeren din liker ikke stripping. Helt ok - sikkert ingen som har problemer med det. Andre liker det og synes det er erotisk - det burde kanskje være ok for deg? Eller...??
Gjest Gjest Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 Først gjør du deg opp en mening om at stripping er forferdelig, uten å ha sett det. Så lar det det bli en lov for partneren din. Deretter overtaler du ham til å være med, når du kan gå uten å bli sett av noen du kjenner. Så er det et poeng at de vasker gulvene i strippelokalet. Så er du ikke fornøyd med dristighetsnivået hos stripperne. Og ikke utseendet deres heller. Så ekstrapolerer du ditt funn til å sikkert også gjelde strippere i Norge, som du ikke handlingene eller utseendet til. Hm...
Caos Skrevet 29. januar 2008 #4 Skrevet 29. januar 2008 Hmm, det er jo natulig nok slik at ikke alle liker det samme. Er ikke det bare flott da? Hadde vel vært verre for deg om samboeren din elsket det, og prøvde å "lure seg unna" for å se på stripping alene? Mens du hatet det. ser ikke helt problemet jeg da, siden dere to er enig. resten av befolkningen trenger ikke være enig/uenig med dere. Har aldri sett på stripping live jeg da.. men på ferier har vi på kveldstid gått forbi strippeklubber, og jentene på de strippeklubbene var iallefall lekker! For det første varierer det jo selvsagt fra klubb til klubb men også kan jeg synes noen er pene, derson du synes de er stygge. det er bare slik verden er!
caso Skrevet 29. januar 2008 #5 Skrevet 29. januar 2008 Jeg har hele tiden syntes at sripping er noe forferdelige greier, og har vel også gjort det litt klart for typen min at jeg på ingen måte ville likt at han reiste på en slik plass. Ikke har jeg forstått at menn i forhold ville gjøre det heller, hva er vitsen når man har dame hjemme. Så overtalte jeg samboeren min til å reise sammen med meg på stripping, ikke her i norge. Var en ren og grei plass. Det første som møtte oss da vi kom inn var et lass med damer i undertøy, som ventet på sin dans. Så danset de, ikke noe vulgært eller noe, og de tok kun av seg bh. Jeg er nysgjerrig av natur, og klarte ikke helt å forstå at dette var alt? Menn, hva er så spennede med stripping? Typen min maste på meg, for han ville gå, han syns også det hele var kjedelig!!! Han sa flere ganger at kan ikke heller du ta deg en dans og strippe, du er penere enn de. Ingen av jentene var pene, og det er vel også gjenngangeren her i norge. Lite pene, men de viser kroppen sin. Derfor er det greit uansett. Vi var der kanskje i en time, så gikk vi til et annet hyggelig sted. Jeg må si at det som overrasket meg aller mest var at de ikke var pene, ingen av dem. Det så ut som en gjeng med suttrete fjortiser, bare det at disse var i 20 årene. Tragisk hele greiene igrunn. Du skjønner vel at du gikk på "feil" sted, når mannen insisterer på å dra !!?? Sånn ellers, menn drar sjelden med damer på stripping for å hygge seg, det blir kunstig. Og kommentaren om at du er penere og han vil se på deg i stede står i håndboka for "menn som ikke gidder å krangle i kveld".
Gjest Mysticgirl Skrevet 29. januar 2008 #6 Skrevet 29. januar 2008 Du skjønner vel at du gikk på "feil" sted, når mannen insisterer på å dra !!?? Sånn ellers, menn drar sjelden med damer på stripping for å hygge seg, det blir kunstig. Og kommentaren om at du er penere og han vil se på deg i stede står i håndboka for "menn som ikke gidder å krangle i kveld". ja hvem har ikke hørt den før
Gjest TS Skrevet 29. januar 2008 #8 Skrevet 29. januar 2008 Du skjønner vel at du gikk på "feil" sted, når mannen insisterer på å dra !!?? Sånn ellers, menn drar sjelden med damer på stripping for å hygge seg, det blir kunstig. Og kommentaren om at du er penere og han vil se på deg i stede står i håndboka for "menn som ikke gidder å krangle i kveld". Jeg ba han ikke om den komentaren i det hele tatt, og han hadde nok ikke fått noen slags krangel fra meg. Det jeg egentlig ville frem til er at jenter som er redd for at typen deres går på stripping igrunn ikke har noe å uroe seg for. Det er ikke noe annet enn en dans, og det er heller ikke spes pene damer. Jeg var både penere og har penere kropp enn samtlige av de stripperene. Og ser man på sidene til forskjellige barer, eller plakater så har ofte strippere kun silikon pupper å vise frem til. Og de kan strippe sef. Og som du skjønner så har ikke jeg så dårlig selvbilde at min type hadde trengt å si det han sa. Jeg vet jeg har pen kropp, og det har jeg fått igjennom trening.
Filur Skrevet 29. januar 2008 #9 Skrevet 29. januar 2008 Først gjør du deg opp en mening om at stripping er forferdelig, uten å ha sett det. Så lar det det bli en lov for partneren din. Deretter overtaler du ham til å være med, når du kan gå uten å bli sett av noen du kjenner. Så er det et poeng at de vasker gulvene i strippelokalet. Så er du ikke fornøyd med dristighetsnivået hos stripperne. Og ikke utseendet deres heller. Så ekstrapolerer du ditt funn til å sikkert også gjelde strippere i Norge, som du ikke handlingene eller utseendet til. Hm... .... Jeg var både penere og har penere kropp enn samtlige av de stripperene. .... Og som du skjønner så har ikke jeg så dårlig selvbilde at min type hadde trengt å si det han sa. Jeg vet jeg har pen kropp, og det har jeg fått igjennom trening. Du er rett og slett så pen at du bare måå opplyse oss om det..?
Gjest Gjest Skrevet 29. januar 2008 #10 Skrevet 29. januar 2008 Du er rett og slett så pen at du bare måå opplyse oss om det..? Bra sagt! Nåvel, kanskje typen din ble opphisset av det hele og ville komme seg hjem så fort som mulig? Dessuten, enhver mann med sunn fornuft vil reagere slik han gjorde mtp. at du først har gjort det klart for ham at du ikke liker stripping, før du så overtaler ham til å bli med. Jeg mener, om jeg tok med meg typen min på strippebar - selvfølgelig hadde jeg observert hans minste reaksjon! Nei, vil han se stripping kan han gjøre det med kameratene sine
Gjest Gjest Skrevet 29. januar 2008 #11 Skrevet 29. januar 2008 Det jeg egentlig ville frem til er at jenter som er redd for at typen deres går på stripping igrunn ikke har noe å uroe seg for. Det er ikke noe annet enn en dans, og det er heller ikke spes pene damer. Datet en som hadde en eks som var stripper. Det er noe helt annet enn dans, og det er spesielt pene damer hvis stedet er bra nok. Er du en mann som vil redde andre menn fra å bli holdt hjemme?
Gjest Gjest Skrevet 30. januar 2008 #12 Skrevet 30. januar 2008 Jeg ba han ikke om den komentaren i det hele tatt, og han hadde nok ikke fått noen slags krangel fra meg. Det jeg egentlig ville frem til er at jenter som er redd for at typen deres går på stripping igrunn ikke har noe å uroe seg for. Det er ikke noe annet enn en dans, og det er heller ikke spes pene damer. Jeg var både penere og har penere kropp enn samtlige av de stripperene. Og ser man på sidene til forskjellige barer, eller plakater så har ofte strippere kun silikon pupper å vise frem til. Og de kan strippe sef. Og som du skjønner så har ikke jeg så dårlig selvbilde at min type hadde trengt å si det han sa. Jeg vet jeg har pen kropp, og det har jeg fått igjennom trening. Eh..? Mitt inntrykk av dette innlegget: Tanken på at din mann kan komme til å se på (og tennes av) stripping har plaget deg såpass at du har dømt det til å være noe ufyselige greier. Du ser på dette som noe som kan være truende i forhold til det du forventer av en mann. Dette plager deg såpass at du tvinger han til å være med, både for at du skal se hva det er, se hvordan han reagerer på det, og kanskje også for å få han til å innse at dette er lavmål. Etter å ha vært der konkluderer du med (og dette hadde du nok konkludert med lenge før du kom) at dette ER lavmål, stripperne er ikke særlig pene og du prøver nok også overfor deg selv å tenke "stakkars mindre pene jenter, som de har mislykkes her i livet". Dette inntrykket har du nok også prøvd å innprente hos mannen din, hvis jeg ikke tar helt feil... På toppen av alt fikk du høre at du var mye penere enn dem, og i hans øyne er du nok helt sikkert det. (Uansett, hva skulle stakkars krypen sagt om han ikke syns det ) Som de andre sier, tror du det er denne settingen han kunne ønsket om han skulle "kost" seg med en kveld på strippebar? Lurer på hva du synes nå da, som du har fått sett med egne øyner at plassen er ok, ikke skittent og ikke pene damer... Er det helt ok for deg at han går på sånne steder nå? Personlig så ser ikke jeg heller på stripping som en drømmekarriere, men jeg rakker heller ikke ned på det fordi jeg føler at det er en trussel for noe i mitt liv. Min type kunne gjerne gått på strippebar med kompiser, og jeg kunne gjerne vært med også. Det hadde faktisk vært litt morsomt (i mangel av et bedre ord) å sett han bli opphisset av det. Da hadde jeg blitt opphisset selv også. Jeg vet at det ikke har noe med den personen som stripper å gjøre, men settingen rundt det hele. Og bonusen hadde jeg fått:) Men jeg setter grensen med å se på. Ikke kladding fra noen av partene, slik jeg har opplevd på diverse utdrikningslag. Den sparer man til partneren.
Bokormen Skrevet 30. januar 2008 #13 Skrevet 30. januar 2008 Typen din er nok bare en fornuftig mann som "beviser" for deg at han ikke har noe glede av strippere eller stripping. Enhver nogenlunde oppegående mann ville sagt akkurat det samme, selv om de ikke nødvendigvis mente det
Jalp Skrevet 30. januar 2008 #14 Skrevet 30. januar 2008 Jeg synes TS framstår som fordomsfull. Men det jeg reagerer mest på er at hun synes hun kan klassifisere mannesker som stygge. Akkurat de uttalelsene synes jeg hun burdte holde seg for god til.
Gjest Loni Skrevet 30. januar 2008 #15 Skrevet 30. januar 2008 Jeg synes TS framstår som fordomsfull. Men det jeg reagerer mest på er at hun synes hun kan klassifisere mannesker som stygge. Akkurat de uttalelsene synes jeg hun burdte holde seg for god til. Det finnes da stygge mennesker?! Eller er det ikke PK å si det?
Jalp Skrevet 30. januar 2008 #16 Skrevet 30. januar 2008 Det finnes da stygge mennesker?! Eller er det ikke PK å si det? Når man sier at noen er stygg så mener jeg det sier svært mye negativt om den som sier det. Vedkommende graderer mennesker og tiltar seg retten til å dytte en svært negativ beskrivelse over på andre. I tillegg tiltar man seg definisjonsretten på "pent" og "stygt". Og dette basert på en helt subjektiv oppfatning og hvordan en "pent" menneske skal se ut. Jeg mener det er helt uakseptabel oppførsel og noe av det mest usympatiske et menneske kan gjøre.
caso Skrevet 30. januar 2008 #17 Skrevet 30. januar 2008 Jeg ba han ikke om den komentaren i det hele tatt, og han hadde nok ikke fått noen slags krangel fra meg. Det jeg egentlig ville frem til er at jenter som er redd for at typen deres går på stripping igrunn ikke har noe å uroe seg for. Det er ikke noe annet enn en dans, og det er heller ikke spes pene damer. Jeg var både penere og har penere kropp enn samtlige av de stripperene. Og ser man på sidene til forskjellige barer, eller plakater så har ofte strippere kun silikon pupper å vise frem til. Og de kan strippe sef. Og som du skjønner så har ikke jeg så dårlig selvbilde at min type hadde trengt å si det han sa. Jeg vet jeg har pen kropp, og det har jeg fått igjennom trening. Tja.. Jeg kjenner strippere som er penere enn de fleste califorinababes man ser i diverse serier på tv'n for ti'a.. men jeg har sett hvordan klientellet på en "normal" tsjekkisk strippebule ser ut også. Det stemmer at det ikke er samme utseendet på de, og derfor er det heller ikke noe spesiellt godt grunnlag for å uttale seg ved å gå på en strippebule. Om det var i Tsjekkia vet jeg ikke, men vet mange lever ut ideèn om å se på sånt i Praha. Det finnes langt mer ekslusive steder også, men det koster deretter.. og dermed er de "flinkeste" ansatt der Bra for deg du har fin kropp, det har jeg også. Jeg får til og med betalt for å ha det Nå fikk jeg sagt det jeg også
Gjest Loni Skrevet 30. januar 2008 #18 Skrevet 30. januar 2008 Når man sier at noen er stygg så mener jeg det sier svært mye negativt om den som sier det. Vedkommende graderer mennesker og tiltar seg retten til å dytte en svært negativ beskrivelse over på andre. I tillegg tiltar man seg definisjonsretten på "pent" og "stygt". Og dette basert på en helt subjektiv oppfatning og hvordan en "pent" menneske skal se ut. Jeg mener det er helt uakseptabel oppførsel og noe av det mest usympatiske et menneske kan gjøre. Er det "lov" å si jeg synes han/hun er stygg? Det er faktisk noen jeg synes er stygge.
Darksun Skrevet 30. januar 2008 #19 Skrevet 30. januar 2008 Eh..? Mitt inntrykk av dette innlegget: Tanken på at din mann kan komme til å se på (og tennes av) stripping har plaget deg såpass at du har dømt det til å være noe ufyselige greier. Du ser på dette som noe som kan være truende i forhold til det du forventer av en mann. Dette plager deg såpass at du tvinger han til å være med, både for at du skal se hva det er, se hvordan han reagerer på det, og kanskje også for å få han til å innse at dette er lavmål. Etter å ha vært der konkluderer du med (og dette hadde du nok konkludert med lenge før du kom) at dette ER lavmål, stripperne er ikke særlig pene og du prøver nok også overfor deg selv å tenke "stakkars mindre pene jenter, som de har mislykkes her i livet". Dette inntrykket har du nok også prøvd å innprente hos mannen din, hvis jeg ikke tar helt feil... På toppen av alt fikk du høre at du var mye penere enn dem, og i hans øyne er du nok helt sikkert det. (Uansett, hva skulle stakkars krypen sagt om han ikke syns det ) Som de andre sier, tror du det er denne settingen han kunne ønsket om han skulle "kost" seg med en kveld på strippebar? Lurer på hva du synes nå da, som du har fått sett med egne øyner at plassen er ok, ikke skittent og ikke pene damer... Er det helt ok for deg at han går på sånne steder nå? Personlig så ser ikke jeg heller på stripping som en drømmekarriere, men jeg rakker heller ikke ned på det fordi jeg føler at det er en trussel for noe i mitt liv. Min type kunne gjerne gått på strippebar med kompiser, og jeg kunne gjerne vært med også. Det hadde faktisk vært litt morsomt (i mangel av et bedre ord) å sett han bli opphisset av det. Da hadde jeg blitt opphisset selv også. Jeg vet at det ikke har noe med den personen som stripper å gjøre, men settingen rundt det hele. Og bonusen hadde jeg fått:) Men jeg setter grensen med å se på. Ikke kladding fra noen av partene, slik jeg har opplevd på diverse utdrikningslag. Den sparer man til partneren. Signerer denne. Og grunnen til at noen menn velger å dra på strippeklubb selv om de har dame hjemme er vel nettop at de har dame hjemme :gjeiper:
Jalp Skrevet 30. januar 2008 #20 Skrevet 30. januar 2008 Er det "lov" å si jeg synes han/hun er stygg? Det er faktisk noen jeg synes er stygge. Ja, det kan du si. Men da vil jeg synes du er en svært usympatisk person med mange negative "egenskaper". Spørsmålet er om du ønsker å framstå slik?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå