Knøttet Skrevet 23. januar 2008 #1 Skrevet 23. januar 2008 Hvor lenge holder matfløte seg når den er åpnet? Holdbarhetsdatoen er i mars, men den ble åpnet 4. januar. Trygt å bruke i matlaging (suppe) eller ikke?
La Luna Skrevet 23. januar 2008 #2 Skrevet 23. januar 2008 Min praksis: Lukter den godt er den brukandes!
Gjest rikkerikke Skrevet 23. januar 2008 #3 Skrevet 23. januar 2008 (endret) Min erfaring er at matfølten har holdbarhet til datoen på boksen/kartongen (ca). Spiller ingen rolle om den er åpnet eller ei. Endret 23. januar 2008 av rikkerikke
gard Skrevet 24. januar 2008 #4 Skrevet 24. januar 2008 Hei Både den og kaffefløten holder seg veldig godt selv om de er åpnet. Men smak på den først for å være sikker :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå