Kitsune Skrevet 23. januar 2008 #1 Skrevet 23. januar 2008 Flere her sa at de brukte en øyenskygge fra Chanel, tror jeg det var.. Eller var det Dior? Den var i allefall fin til hverdags.. Tenker å se på den og evt. kjøpe den, men kommer ikke på hva den heter! Kunne det vært noe med nr. 45? Tenke, tenke..
Gjest Morgan le Fay Skrevet 23. januar 2008 #2 Skrevet 23. januar 2008 Det er sikkert nr 45 Safari fra Chanel. Den er kaldt gråbrun med bittelitt skimmer.
Gjest Gjest_Kitsune_* Skrevet 23. januar 2008 #3 Skrevet 23. januar 2008 JA, safari var det den het! Tusen takk. Men for å følge opp: Vet du om SN bruker å ha den inne, eller er det en sånn veldig populær sak som gjør at man må ligge på hugget? For nå hadde de den ikke, og jeg kunne tenkt meg å sett nærmere på fargen..
onyx Skrevet 23. januar 2008 #4 Skrevet 23. januar 2008 Safri er fin ja, men vet ikke om det er en farge alle kler. Maxfactor har en farge som heter Bark som er nesten helt lik, men litt mer pigmentsterk. Jeg har begge og bruker litt om hverandre.
Gjest Morgan le Fay Skrevet 23. januar 2008 #5 Skrevet 23. januar 2008 Som Onyx sier: Safari er en kald farge, så om du kler varme farger best, er det ikke sikkert du vil kle den så godt. Ang. SN vet jeg ikke; jeg kjøpte min i normalt parfymeri.
Gjest Gjest_Kitsune_* Skrevet 23. januar 2008 #6 Skrevet 23. januar 2008 Hvis jeg er veldig hvit, med nordisk utseende, skal man ha en varm eller en kald farge da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå