Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2008 #1 Skrevet 20. januar 2008 Hva synes dere om Borettslaget? Hadde premiere i går på NRK1 kl.19.55 http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=515427 Jeg syntes Robert Stoltenbergs figurer er så tatt på kornet så jeg ler så jeg rister Min favoritt er fortsatt Narvestad og Yngve.
Gjest Korrekt Skrevet 20. januar 2008 #2 Skrevet 20. januar 2008 Borettslager er konge Narvestad er min favoritt han er irriterende morsom. Hvem er du i Borettslaget? Jeg ble Pirka
Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2008 #3 Skrevet 20. januar 2008 Jeg ble Ali Ja.ja, han er vel i grunnen en snill gutt.
pusla Skrevet 20. januar 2008 #4 Skrevet 20. januar 2008 Jeg ble Yngve Passer bra, Yngve er den figuren jeg liker best i Borettslaget, synes han er herlig. Så på i går og koste meg.
Kosemose Skrevet 20. januar 2008 #5 Skrevet 20. januar 2008 Kanskje jeg bare hadde en dårlig dag i går, men jeg syns det har tapt seg. Syns hele greia er utslitt og at det er det samme om og om igjen.
Zarabi Skrevet 20. januar 2008 #6 Skrevet 20. januar 2008 jeg digger boretslaget, men tror jeg er en av de få som ikke liker Narvestad. Syntes han bare er teit, men men..hver sin smak. Min favorittfigur er Ynge, men jeg selv i følge testen, ligner mest på Jeanette.
Gjest Lykkeliky Skrevet 20. januar 2008 #7 Skrevet 20. januar 2008 Syntes episoden i går var veldig bra, jeg. Var litt skeptisk, for den julegreia han kom ut med var ikke allverden, men den i går var bra.
Meaty Skrevet 20. januar 2008 #9 Skrevet 20. januar 2008 Jeg synes episoden i går var veldig bra, men det var litt drøyt at Linda hadde putta "han Tommy" i fryseren! Morsomt med de tre halvsøsknene.
Grissini Skrevet 20. januar 2008 #10 Skrevet 20. januar 2008 Jeg syntes i grunnen det er litt morsomt, men samboeren min hater det. Han kan virkelig ikke forstå hvorfor folk i det hele tatt trekker på smilebåndet av det programmet...
Pimbila Skrevet 20. januar 2008 #12 Skrevet 20. januar 2008 Jeg ble Ali Jeg er glad for at "Borettslaget" er tilbake. Koste meg under programmet i går.
Lady Lovelylocks Skrevet 20. januar 2008 #13 Skrevet 20. januar 2008 Jeg syns det var morsomt, og skal følge med nok en gang. - Ble forresten Ali.
miss me Skrevet 20. januar 2008 #14 Skrevet 20. januar 2008 Jeg syns borettslaget er kjempe morsomt. Episoden i går var like morsom som alltid.
Gjest Pupsilure Skrevet 20. januar 2008 #15 Skrevet 20. januar 2008 Kjempemorsomt! Jeg ble forresten Ali.
nat26 Skrevet 20. januar 2008 #16 Skrevet 20. januar 2008 Veldig morsomt synes jeg.Tok testen og jeg ble Ali
Gjest Korrekt Skrevet 21. januar 2008 #17 Skrevet 21. januar 2008 (endret) Godt å se at det er flere som finner programmet morsomt De som ikke finner det morsomt skjønner kanskje ikke humoren jeg digger boretslaget, men tror jeg er en av de få som ikke liker Narvestad. Syntes han bare er teit, men men..hver sin smak. Min favorittfigur er Ynge, men jeg selv i følge testen, ligner mest på Jeanette. *Det er jo det som er gøy med Narvestad.Han skal være så smart, korrekt og irriterende teit at han blir morsom.Alle som har bodd i boretslag har en eller annen Narvestad i sameie.Min Narvestad bor i samme blokka som meg.Vi andre kaller han bare Narvestad.Flyr rundt å leker politi da se og tror han har ALT han skulle ha sagt.Han er ikke engang med i styret *Ynge er en utrolig herlig figur som jeg ler mye av.Han også setter sin rolle på spissen. Jeg synes episoden i går var veldig bra, men det var litt drøyt at Linda hadde putta "han Tommy" i fryseren! Ble ikke direkte overrasket over at Linda Johansen hadde putta han Tommy i frysa sammen med wienersnizler kjøpt på billigsalg Boretslaget er morsomt selvom alt ikke er like gøy så er det gjennomsnittlig gøy. Her er 2 videosnutter med han Narvestad på omvisning i NRK http://www.nrk.no/magasin/alltid_moro/1.4566072 Endret 21. januar 2008 av Korrekt
Gjest Gjest_Silje_* Skrevet 21. januar 2008 #18 Skrevet 21. januar 2008 Han er fenomenal komiker. Stoltenberg Filmredaksjonen.Alle roller Er det noe som har noen andre kule Robert Stoltenberg videosnutter?
Søtpotita Skrevet 21. januar 2008 #19 Skrevet 21. januar 2008 Eg vart Yngve. Likar best han, Narvestad og han der sosseguten Vart positivt overraska over Borettslaget på laurdag, hadde vel eigentleg trudd det var temmeleg oppbrukt. Syns både juleversjonen og Hundehjørnet var noko drit. Men eg lo myyykje av Borettslaget Syns han der sosseguten er ganske morosam og ikkje minst superkvalm
MarianneE Skrevet 23. januar 2008 #20 Skrevet 23. januar 2008 jeg ble jeanette jeg. Også jeg som trodde det holdt med at jeg har samme toppen hun hadde på seg på lørdag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå