Gjest Gjest_sola_* Skrevet 18. januar 2008 #1 Skrevet 18. januar 2008 Hei! kan noen hjelpe meg med hvor mye det koster å leie antrekk for brudgommen, hvor i Oslo det er gunstig (men bra selvsagt) og om når man må begynne å se etter dette? han er ikke akkuratt den som gidder undersøke dette selv og jeg "gidder ikke hjelpe han" selvom jeg gjør det da! skal nemlig en runde rundt sammen i mrg.
Concertina Skrevet 3. februar 2008 #2 Skrevet 3. februar 2008 Hei! kan noen hjelpe meg med hvor mye det koster å leie antrekk for brudgommen, hvor i Oslo det er gunstig (men bra selvsagt) og om når man må begynne å se etter dette? han er ikke akkuratt den som gidder undersøke dette selv og jeg "gidder ikke hjelpe han" selvom jeg gjør det da! skal nemlig en runde rundt sammen i mrg. Tror man får leid antrekk til brudgommen svært mange stederi Oslo-området, vet i hvertfall at Kristins brudesalong i Lillestrøm har utleie til herre. Står kun "fra 1500 kr" på websiden deres, men det går sikkert an å sende en mail.
mia83 Skrevet 3. februar 2008 #4 Skrevet 3. februar 2008 Tråden er ryddet. vimse-admin. Takk og lov! All den reklamen begynte å bli RIMELIG plagsom!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå