Pip Skrevet 24. april 2003 #1 Skrevet 24. april 2003 ...skal ikke de ta hensyn til mine ønsker? Var på en i dag nemlig, skal visstnok være veldig bra og sånn. Jeg skulle forme øyenbrynene, og ble tatt med inn på et rom. Der la jeg meg ned, og hun begynte og nappe i vei. Jeg sa fra at jeg ikke ville ha bare to tynne striper - hun skulle bare rydde litt i dem og gjerne gjøre dem litt mindre. Jada. Så er hun ferdig, gir meg speilet, og hva ser jeg? To tynne striper! Med et 'hakk' i endene... Jeg ble så skuffa! Tror hun skjønte det da, men da sa hun 'Joda, det skal være sånn!' Javel, men det var altså ikke sånn jeg ville ha det!! Håper virkelig de vokser fort ut igjen - helst på et par dager... :-? Jeg mener - syns ikke dere dette var dårlig service??
Fru Fomle Skrevet 24. april 2003 #2 Skrevet 24. april 2003 Jo, det synes jeg var utrolig dårlig service!! Hadde hun spurt deg om hva du ville ha, og så kommet med et forslag til deg om at kanskje det og det ville passe bedre, hadde det vært greit. Men ikke å bare nappe i vei UTEN å spørre, det er helt uakseptabelt :evil: Jeg får vokset øyenbrynene med jevne mellomrom. Der jeg går spør de alltid hvordan jeg vil ha det, og spør også underveis om de skal ta bort f.eks mellom brynene og et "hakk" på oversiden. Hadde jeg opplevd noe sånt, hadde jeg nok tuslet slukøret ut av butikken uten å tørre og si noe... Men aldri gått der igjen! Egentlig så burde du jo ha krav på prisreduksjon eller noe, det er jo ikke mulig å gjøre dem bredere etterpå. -valla-
*Lisa* Skrevet 24. april 2003 #3 Skrevet 24. april 2003 Hadde aldri betalt for behandlingen, forrutsatt at jeg hadde gitt helt klar beskjed om hva jeg ville ha. *Lisa*
bare meg 79 Skrevet 24. april 2003 #4 Skrevet 24. april 2003 Tullinger som gjør sånn :x det er jo kjedelig for deg håper de vokser fort ut!! :D
Pip Skrevet 24. april 2003 Forfatter #5 Skrevet 24. april 2003 Takk... godt å høre at det ikke er jeg som er urimelig, da... Men jeg kommer nok aldri til å gå dit mer nei!!! Og de BØR vokse fort ut, for jeg skal gifte meg i juni, og skal iallefall ikke se ut som dette!!! Og neste gang skal jeg VIRKELIG stå på krava - kommer sikkert til å forlange å få se i speilet hele tiden... :o
Gjest c75 Skrevet 25. april 2003 #6 Skrevet 25. april 2003 Jeg ville ikke betalt for det! Du fikk ikke det du ba om,jo! Du trenger nok ikke bekymre deg om at de vokser ut til juni! Min erfaring er at de blir ganske fort "buskete" igjen! Lykke til i juni da!!
Pip Skrevet 25. april 2003 Forfatter #7 Skrevet 25. april 2003 Jeg ville ikke betalt for det! Du fikk ikke det du ba om,jo! Du trenger nok ikke bekymre deg om at de vokser ut til juni! Min erfaring er at de blir ganske fort "buskete" igjen! Nei... Skjønner hva du mener. Men jeg er (dessverre?) ikke den typen som tør å kreve sånt... Så jeg betalte nok, men jeg tror vel kanskje de skjønte at jeg ikke kom til å bli deres flittigste kunde... De vokser nok ut igjen til juni, ja - men jeg må ha dem ut i goood tid - for å få fiksa dem slik jeg vil ha dem! :-? Går nok bra det også!!
Gjest c75 Skrevet 25. april 2003 #8 Skrevet 25. april 2003 Går sikker fint det! Salongen taper mer på en missfornøyd kunde enn at du ikke betaler.Du sprer jo selvsagt budskapet til alle dine venninner og da kommer ikke de til å gå dit heller,vettu!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå