Gjest Elize Skrevet 16. januar 2008 #1 Skrevet 16. januar 2008 Jeg har lyst på en brudekjole uten slep, men det er jo så vanskelig å finne. Noen som kan hjelpe?
Gjest Linn24 Skrevet 16. januar 2008 #2 Skrevet 16. januar 2008 jeg skal si meg enig i at det var vanskelig å finne. men jeg fant disse da. du kunne ikke tenke deg bitte litte granne slep? lettere å fine noe da se. Lilly Lilly Lilly maggie sottero maggie sottero maggie sottero
Gjest Linn24 Skrevet 16. januar 2008 #3 Skrevet 16. januar 2008 (endret) og disse fant jeg fra agape hmmm, kom bare små bilder der jo. :klø: Vedlegg fjernet, se Kvinneguidens regler ang. bilder i innlegg. vimse-admin. Endret 17. januar 2008 av vimse
Gjest Elize Skrevet 16. januar 2008 #4 Skrevet 16. januar 2008 Mange flotte kjoler, greit å få sett litt hvordan det blir uten slep. Nei jeg kan ikke tenke meg slep. Trengte bare bilder for å se, får en venninne til å tegne kjole. Så får vi se om jeg ender opp med å få den sydd eller om jeg skal kjøpe.
Gjest Linn24 Skrevet 16. januar 2008 #5 Skrevet 16. januar 2008 søren, jeg fant masse fint jeg skulle legge til her, men data`n klikka. så jeg gidder ikke lete etter de på nytt nå. men gå inn på houseofbrides.dk der er det masse fint. så spennende hvis din venninde skal sy kjolen din da.
Chica Skrevet 17. januar 2008 #6 Skrevet 17. januar 2008 Du kan få kjøpe min Jeg hadde falt for en kjole, men droppet den pga slepet. Så kom jeg over den på finn.no uten slep, hun som hadde den hadde fått det fjernet
Gjest Elize Skrevet 17. januar 2008 #7 Skrevet 17. januar 2008 søren, jeg fant masse fint jeg skulle legge til her, men data`n klikka. så jeg gidder ikke lete etter de på nytt nå. men gå inn på houseofbrides.dk der er det masse fint. så spennende hvis din venninde skal sy kjolen din da. Hun skal bare tegne den, ikke sy den. Tørr ikke å tenke på hvordan det kunne ha gått hvis hun skulle ha sydd den
Gjest Elize Skrevet 17. januar 2008 #8 Skrevet 17. januar 2008 Du kan få kjøpe min Jeg hadde falt for en kjole, men droppet den pga slepet. Så kom jeg over den på finn.no uten slep, hun som hadde den hadde fått det fjernet Hvilken størrelse er den?
Chica Skrevet 18. januar 2008 #9 Skrevet 18. januar 2008 Hvilken størrelse er den? Står 8 i den, det er en Maggie Sottero-kjole. Er knyting, så den er veldig fleksibel. Jeg er vel str 40 nå...
Gjest Elize Skrevet 18. januar 2008 #10 Skrevet 18. januar 2008 Står 8 i den, det er en Maggie Sottero-kjole. Er knyting, så den er veldig fleksibel. Jeg er vel str 40 nå... Da er den nok ikke passelig. Jeg er størrelse 32/34. Så sliter litt med å finne kjole.
Chica Skrevet 18. januar 2008 #11 Skrevet 18. januar 2008 Da er den nok ikke passelig. Jeg er størrelse 32/34. Så sliter litt med å finne kjole. Har du vært på Agape og sett? Jeg prøvde flere kjoler der uten slep, og de syr kjolene i den str du ønsker.
Veslejenta Skrevet 3. februar 2008 #12 Skrevet 3. februar 2008 Tråden er ryddet. Veslejenta - moderator
Gjest lucky08 Skrevet 2. juni 2008 #13 Skrevet 2. juni 2008 (endret) *dytter på denne* men jeg skal ikke få den sydd-skal ha feridg kjole:) Endret 3. juni 2008 av lucky08
thumbalina Skrevet 2. juni 2008 #14 Skrevet 2. juni 2008 (endret) *dytter på denne* (trtenger hjelp, begynner å gå lei av å lete nå) Kanskje du skal se på selskapskjoler? For å tegne fasongen? og så tegne av detaljer fra brudekjoler.. rett og slett blande sammen fasongen på en selskapskjole og en brudekjole?? selskapskjoler Endret 2. juni 2008 av thumbalina
Husfrua Skrevet 2. juni 2008 #15 Skrevet 2. juni 2008 Jeg skal ha kjole fra somaras.no. 'Amy' har jeg valgt. Den er uten slep:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå